Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem veszik a lapot?

Miért nem veszik a lapot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy megkérdezi, hogy fennvagyok-e facebookon és mondja nekem milyen néven talál meg, mi a profilképe. Nos, természetesen nem kerestem rá, ugyanis van egy másik kollégám, legyen a neve Misi, az előzőnek meg Béla. Szóval Béla szeretné, ha ismerősök lennénk facebookon, de én nem akarom, mert Bélával a munkán kívül semmilyen kontaktom nincsen és a munkánk se olyan bonyolult, hogy állandó kontaktba kéne lennünk,meg különösebben nem is kedvelem, továbbá ott van Misi, aki Bélával jóban van és persze velem is jóban szeretne lenni, ha meglát folyton felmér, keresi a szemkontaktust, próbálja megragadni a lehetőséget, hogy kommunikáljunk, de én látványosan sza... az alapvető udvariasságra adok, de éreztetem vele, hogy hagyjon békén. Szóval Bélát azért sem jelölöm be, mert nem akarom, hogy Misivel közvetlenebb legyen a kapcsolatom. De Béla természetesen bejelölt, én meg nem jelöltem vissza, majd rá két hétre Béla a másik profiljával jelölt be, természetesen másodjára is eltávolítottam. Nem értem, miért nem fogják fel, hogy nem akarok kontaktusba lépni velük. Értem, hogy egyszerű emberek, de miért nem képesek felfogni, hogy "NEM"?

2022. aug. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne utasítsd vissza a jelölést, hanem hagyd függőben, akkor nem fog tudni újra bejelölni.

De meg is mondhatod neki, hogy bocs Béla, én csak a családtagjaimmal, közeli rokonaimmal és közeli barátaimmal vagyok kapcsolatban facebookon. Ezt már csak megérti, ha meg nem, ignoráld.

2022. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnél nem utasítottam vissza, függőben maradt, de a franc se gondolta volna, hogy a masik profiljaval is bepróbálkozik.
2022. aug. 2. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer csak elfogynak a profiljai.
2022. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, hogy nem érzik ezt kínosnak.
2022. aug. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!