Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Áskálódás? Irigység? Mi ez?...

Áskálódás? Irigység? Mi ez? Tényleg ekkora gond, ha egy nő foglalkozik magával?

Figyelt kérdés

Vázolom: Átlagos csaj vagyok, aki elég sokat dolgozik, fizikai munkát. Szabadidőmben szívesen mozgok, tornázom, sétálok, mert jól esik. Nem vagyok a testépítő típus, nem is szeretnék olyan lenni, egyszerűen odafigyelek arra, hogy ne jöjjön fel a pocakra zsírpárna, és még hasonlók. Nem vagyok anorexiásan vékony, sem pedig plasztiktesttel rendelkező, egy teljesen átlagos nő vagyok, aki a természetesség híve, legyen szó akár sminkről, akár öltözködésről. Tehát semmi kirívó nincs rajtam, bennem.


Vannak mégis emberek, akik azzal jönnek, hogy minek tornázni, minek mozogni, miért nem pihenek inkább, miért csinálom ezt, sőt, olyan is volt, aki azt mondta bolond vagyok, azért, mert elmegyek futni... Volt amikor azt éreztem, hogy irigység van a dolog mögött, irigység arra hogy kinéz az ember valahogyan, irigység arra, hogy fizikailag nekem ez pihenés és nem fáradtság, vagy csak egyszerűen piszkálódás. Szerintetek?



2015. ápr. 14. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével, nem is kell indokolnod számukra. Csináld azt, ami neked jólesik, és jól érzed magad. Egy idő után abbahagyják a megjegyzéseket.
2015. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Leginkább az böki a csőrüket, hogy míg amíg ők csak növesztik a feneküket a kanapén egy csodás alakról álmodozva, de meg is mozdulsz.

Saját magukat nyugtatgatják ezekkel a megjegyzésekkel.

Mint amikor a dohányosok önigazolást keresnek, és megmagyarázzák, miért jó cigizni és miért nem jó nem cigizni.

2015. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem érdekli más nőket hogy hogy nézel ki.

Pusztán kedvességből meg akarnak óvni téged a fáradalmaktól, mert ők lustábbak, nem szeretnek futni és nem tudják elképzelni, hogy abban mi a jó, ennyi lehet csak a történet.


Például én szeretek bringázni és a párom, aki pasi, utál biciklizni. Ha nagy nehezen ráveszem hogy menjünk le együtt, a második sarkon ő már liheg, pedig igazán lassan megyünk. Amikor megyünk kb 2 kilómétert, ő eldől és meg akar halni, majd közli hogy soha többé nem akar biciklire ülni és menjünk haza. Másnap izomláza lesz és fáj a segge a bringázástól, aztán ott szenved nekem, én meg hallgathatom, hogy a bringázás milyen rossz, amikor szerintem meg jó. De őt az életben nem fogom erről meggyőzni, mert neki valahogy nem jön be a dolog.

2015. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nincs emögött irigység, ez természetes reakció, nekem férfi létemre is mondták már többször, hogy most például ne eddzek, inkább pihenjek. Afféle ösztönös jóakarat.
2015. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsóka__ válasza:
Régebben engem sokszor lebeszéltek az emberek olyan dolgok megtételéről, amit eldöntöttem, hogy megteszek. Most már nem foglalkozok a véleményükkel. Ha nekem jól esik, hogy hastáncot tanulok, akkor hastáncot tanulok, és nem hagyom magam lebeszélni. Elfogadom, hogy van akinek az a véleménye, hogy az hülyeség. Nyugtázom (megértem, hogy neki az a véleménye) és azt csinálom, ami nekem jó. Vedd körül magad olyan emberekkel, akik nem megállítani akarnak, hanem segíteni a céljaid elérésében.
2015. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!