Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora gond ez?

Tényleg ekkora gond ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 4 éves kislányom akit meghívót a kis ovis barátnője a szülinapjára. A kislányom nem akar nélkülem menni,egyáltalán nem ismer senkit a családból csak a kislányt. Én ismerem őket,az anyukája felajánlotta,hogy ha nem akar ott maradni maradjak vele nyugodtan legalább sekítek neki vigyázni a gyerekekre.

Ma találkoztam egy anyukával aki ezt hallotta és szerinte ez nem normális,hogy nem akar ott maradni a gyerekem nélkülem. Az ő gyerek 5 éves,minden nap kb más viszi haza az oviból mert annyira nem érdekli hol van a gyereke,szerintem ez a nem normális. Szerintetek tényleg ekkora gond,hogy nem akar ott maradni számára idegen emberekkel a kislányom? Akinek van hasonló korú gyereke,hogy van ezzel? Imád az oviba járni,imád az apjával és a nagyszülőkkel lenni.


2022. jún. 17. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy gond!

Én magam se vagyok szívesen vadidegenek közt.

2022. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem gond. Vannak olyan gyerekek, akik simán elvannak idegenek közt, de vannak olyanok is, akik feszültebbek egy idegen társaságban. Én sem szerettem gyerekként, most felnőttként is így vagyok vele. Persze, ez vkinél változhat. A lényeg, hogy teljesen normális.
2022. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
4 évesnél teljesen normális, gyerekfüggő persze, van amelyik elvan egyedül is boldogan, de semmiképpen nem kóros dolog ottmaradni vele.
2022. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem gond!Én is ott maradnék vele és nem hagynám idegenre,ha nem akarja.Az lenne a gond,ha te ezt le..arnád és rá erőltetnéd!Ne foglalkozz mással.
2022. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond
2022. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.☺️ Maradj vele ott te is.
2022. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is most 4 évesen volt az első szülinapi bulin. Lakáson volt, 5 meghívott kislány és az ünnepelt. Az 5 gyerekből 3-nak maradt ott az anyukája (köztük én is, mert a kislányom kérte). Nem láttam ebben semmi furcsát.
2022. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
🤦🏼‍♀️ most nem azért de felnőttek se mindig szívesen mennek idegen emberek közé. Geez.
2022. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andi80018 ***** válasza:

Én a 10 éves fiamnál is ott szoktam lenni, ha meghívják szülinapra, ha nem lakás. :-)

Egyébként nem kérdés, hogy a 4 éves gyerekemet nem hagyom magára, max oviban. :-)

2022. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igazából akkor vagyunk nyugodtak mi is ha ott vagyok! :)

2022. jún. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!