Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan menjek el az osztálytal...

Hogyan menjek el az osztálytalálkozóra szorongás nélkül? F/31

Figyelt kérdés

12 éve érettségiztünk le. Ott maradtam tovább 2 évett továbbtanulni szakácsnak. Azt is elvégeztem, de 2 évig munkanélküli voltam pályakezdőként. 7 évvel ezelőtt lett volna velük az első osztálytalálkozóm. Nem mentem el, mert féltem. Nem írtam vissza nekik. Kérdezték messengeren, hogy miért nem válaszolok. Semmit nem írtam nekik. Felhívtak aznap telefonon, hogy hol vagyok. Azt hazudtam nekik, hogy bocsánat rossz számot hívtak.

Úgyérzem, hogy idén muszály elmennem, nem hagyhatom ki. Attól tartok, hogy ezt is számon fogják kérni tőlem. Az elmúlt 12 évemben voltak pozití és negatív élményeim. Többmint 5 éve élek boldog párkapcsolatban. Előtte soha nem volt, 2 lánnyal jöttem össze, de ezek nem tartottak 1 hónapnál hosszabb ideig. Középsulis évemben pedig soha nem volt. Evvel piszkáltak mindig. A Kedvesemmel a mai napig is a szüleimnél lakunk, mivel albérletre nincs pénzünk. Saját autónk az viszont van. Gyerekünk nincs. Elöttük ezt nagyon cikinek érzem. Azt is, hogy 2 évig voltam munkanélküli, még pályakezdőként is.

Lesznek ott bukottak is, akik nem érettségiztek le velünk. Lesz ott közöttük az is, aki piócaként csüngött rám mindig. Attól félek, hogy megint meg fog találni.

Nem akartam regényt írni, de ebből, csak a lényeget emeltem ki az életemből. Arra gondoltam, hogy hazudni fogok mindenkinek, de attól tartok, hogy ráfognak jönni.

Szeretném kikérni a véleményeteket!



2022. aug. 9. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De tulajdonképpen mitől félsz?

Attól eltekintve, hogy számon fogják kérni, miért tagadtad le magad telefonon a múltkor. Az nagy butaság volt, nyilván megismerte a hangodat, aki hívott.

Amúgy meg ha ennyire stresszeket, minek akarsz odamenni? Mi történne, ha nem mennél? (Segítek: semmi.)

2022. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz menni egyáltalán? Nem kötelességed. Annyira vszeg nem érdekli őket, hog mi van veled. Ha csak erre tudsz gondolni, hogy miért lenne Rossz, ha ott lennél, akkor hagyd ki, semmi nem fog történni.
2022. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az osztálytalálkozók csak arról szólnak, hogy ki tud nagyobbat hazudni, hogy mi mindent elért az életben. :D
2022. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem nincsenek ilyen problémaim, extrovertalt is vagyok, meg viszonylag sikeres (a volt osztálytarsaimhoz képest), meg családom is van, mégse mentem el eddig egyetlen osztálytalalkozora sem.


Rossz volt a közösség, és ez mit sem változott az elmúlt 30 évben. Most csak azert, hogy lássam őket? Nem... Lehet hogy bunkónak gondolnak, na de ez engem sose érdekelt.


Azokkal találkozom, akikkel közeli és őszinte és baráti a kapcsolatom.


Kinek akarsz megfelelni? Magadnak kell leginkább.

2022. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint átlag felett teljesítesz az életben a többiekhez képest, szóval szégyenkezni nincs miért. De ettől függetlenül megértelek. Ha nem akarsz, ne menj el és kész. Én se járok ilyenekre. Egyszer sem voltam, nem is tervezek menni
2022. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem leszel ott, biztos kibeszélnek, és mindenki arról fog beszélni, hogy múltkor is letagadtad magad.
2022. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mitől tartasz. Akár kedvelhettek is, hiszen többször próbáltak elérni, hogy miért nem vagy ott. Ha lexarnának akkor csak küldtek volna egy értesítőt aztán ennyi. Menj el, lehet, hogy kellemesen csalódsz. Ha nem akkor meg angolosan lelépsz.
2022. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:
97%

ha van kedved menj, ha nincs akkor ne menj.

Ilyen egyszerű :)

2022. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menned. Ha csak egy kicsit is viszolyogsz tőle, maradj otthon (én sem járok, egyszerűen nem ad annyi élményt, mint amennyi kellemetlenség rákészülni és ott megjelenni, jópofizni).
2022. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Ezt így olvasva, szerintem ne menj.

Meg próbálj rendet rakni a fejedben, mert semmi olyan nem írtál ami ciki lenne, te meg, mint egy tini aggódsz és cikinek gondolsz mindent amit nem kellene.

2022. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!