Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ki van neki kapcsolva az...

Ha ki van neki kapcsolva az elérhető állapot messengeren lehet valahogy mégis tudni mikor van fenn? Mert hívni akarok valakit mikor pont fenn van. Nem előbb nem később hanem pont mikor elérhető.

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írsz neki, megkérdezed.
2022. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Na a Messengeren hívó embereket tiltom. Nincs a kartyadon pénz?
2022. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ki van kapcsolva, nem látnak, és én se tudom, ki mikor van fent.
2022. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor valakinek be van kapcsolva ez, nem látják, hogy mikor elérhető, és ő sem látja más mikor van fent. Ha nem kapcsolja ezt ki, nem lehet tudni, látni az elérhetőségi állapotot. Legalábbis a FB/Messenger nem mutatja.
2022. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, szeretnék beszélni veled xy ügyben. Légyszi írj, ha alkalmas"
2022. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ki van kapcsolva, nem fogod látni mikor online és ő se látja, hogy más mikor online. Egyébként csak azért, mert a Messenger azt mutatja valakiről, hogy elérhető, még messze nem jelenti azt, hogy épp ráér beszélni. Írj rá és beszéljetek meg egy időpontot.
2022. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, a 6-oséhoz még annyit hozzátennék, hogy korábban, amikor még nem kapcsoltam ki a láthatóságot, volt olyan, hogy a mellettem ülő barátnőmnek épp elérhetőnek jelzett, holott nem neteztem már órák óta. És a legviccesebb Facebookon, néha a látta funkciónál is van, hogy olyan időpontot ír, amikor még el se küldtem a másiknak az üzit:-) De amúgy én pont azért kapcsoltam le jó ideje a láthatóságot, mert van, hogy munkatárstól várok fontos választ stb., esetleg véletlenül hagytam a telefonon bekapcsolva a netet, és ne legyen az, hogy valaki épp rám robbanna, közbe meg nem is alkalmas. (Észrevettem anno, hogy nemcsak hívni, hanem írni is sokan szeretnek úgy, ha elérhető vagyok, mert akkor biztos azonnal lesz válasz, és volt ilyenekből szájhúzás, amikor nem úgy lett.)
2022. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!