Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibulit szervezek, gáz...

Házibulit szervezek, gáz pénzt kérni? Kellemetlen lenne számodra?

Figyelt kérdés

10-15 fő jönne, elég húzós, ha az egészet én állom. Kalkuláltam, így sem fogok 0-ra kijönni, de ez nem is gond. Viszont ahelyett, hogy mindenki piát hozna, bedobnám az ötletet, hogy inkább pénzt és én intézek mindent.

Egyébként mindenki hozna italt vagy rágcsát, de sok pia megmaradna. Arra gondoltam, hogy egy tömény áránál kevesebbet kérnék el, cserébe gondoskodom italról és ételről. A meghívottak anyagilag jobban járnak, de nem akarom, hogy akárki is kellemetlenül érezze magát vagy emiatt ne jöjjön el.



2022. aug. 17. 21:31
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, engem, ha meghívnak bármilyen házibuliba, mindig viszek magammal legalább egy üveg, jó minőségű italt, ezen felül, ha tőlem bárki pénzt kérne, rossz néven venném.

Nekem baromi kínos ez a pénzezés, az én baráti társaságomban amúgy a fiúk szokták egymás között elosztani és bevásárolni szóval tőlem sose kértek semmit, ehhez vagyok szokva, de ennek ellenére is mindig viszek valamit (sokszor lányok közül egyedüliként) de szerintem egyszerűbb, ha mindenki visz valamit, megbeszélni meg lehet, hogy mire van szükség.

2022. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!