Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet túlélni egy...

Hogyan lehet túlélni egy esküvőt, lakodalommal együtt egy teljesen introvertált, és nagy mértékben zárkózott embernek?

Figyelt kérdés
A lánytestvérem megy férjhez, ráadásul ki nem állhatom a vőlegényét, és annak szüleit. Lesz vagy 60-70 ember, a rendezvény egészen délutántól akár hajnalig is tart. Szoba ugyan van foglalva, de oda se lenne illő több órára "elbújni" talán. Viszont a hátam közepére sem kívánom ezt az egészet, és beszélgetni sem szeretnék "ismeretlen ismerősökkel", akiket ezer éve nem láttam, vagy épp 3 mondatot ha váltottam velük egész életemben. Értelemszerűen nem szeretném kiteregetni a magánéletemet sem, annak semmilyen részletét.
2022. aug. 19. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Vagy mondjuk legyél kicsit talpraesettebb és mondd meg, hogy téged nem érdekel egy esküvő, nem mész el. Én se mentem el egyikre se soha. Aki megsértődött rajta, az így járt. Temetésre se mentem el mindegyikre, azon is voltak kiakadások, és?
2022. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!