Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj han nincs semmi hobbim ?

Az baj han nincs semmi hobbim ?

Figyelt kérdés
Kiskoromba 4-5 éves koromban apukám elvitt pár alkalommal lovagolni ekkor ezt megszerettem . De abba hagytam mert anyukám féltett . 8 éves koromban elkezdtem tornázni de abba is hagytam mert anyukám ettől is feltett. 10 éves koromban kezisztem de abba hagytam mert nem tetszett . Utánna semmi most vagyok 13 de nem csinálok semmit csak a lovak érdekelnek de anyukám annyit mond gazdagoknak való ,veszélyes értelmetlen nekem, messze van a város másik részébe . Nem is lenne gond elvinne de dolgozik majdnem minden nap . Apam nem visz el mert már más városba lakik mert elváltak . Ezért a nagyszüleimnél vagyok majdnem minden nap .Csak telefonozok tiktokozok néha játszok . De nem köt le ,de nincs más . Mamám a konyhába nyüzsög ezért nem próbálgatom ki magam a sütésben, főzésben . Tengerimalacot szerettem volna hobbiból tanítani . Jó is lett volna de anyám szerint elcsunyitja a ketrec a lakást . Kutyát , macskát nem kaphatok a panel miatt . A városba csak lehuzos egyesületek vannak . És értelmetlenek . Mostanában kedvtelen vagyok és azt gondolom értelmetlen az életem nincs lényege / értelme . Valami otthoni hobbi nincs ? (Sokszor vagyok otthon egyedül)

2022. aug. 26. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A könyvolvasás az egyik legjobb és legszebb hobbi.

Otthon a négy fal között is lehet tornázni.

Filmezést, nyelvtanulást is lehet otthon csinálni. További hobbi még a rajzolás, kézműveskedés is.

2022. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia ! Nagyon köszi .Rajzolassal próbálkoztam régebben nem valami ügyeske csak pinterestről tudok valami egyszerűt . Olvasni nem nagyon szoktam mert nem köt le annyira . De mindig próbálkozok vele hátha okosnak tünhethetek .Tegnap este anyám le cseszett mert a zeneiskolával próbálkoztam be nála . Azt mondta megbuktak a suliba ha járnak de jó tanuló vagyok ahhoz képest .Festeni szeretnék de szerinte odamocskolok .Már egy avokadot is ültettem 5 napja nem csírazott. Lassan feladom ès marad a Mónika show . De már majdnem minden részt láttam .
2022. aug. 26. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lehetőséged lovagolni akkor keresni kell valami mást, mert az a legrosszabb ha nincs semmi hobbi. Ahogy az előző válaszoló is mondta vannak lehetőségek amiket otthon is lehet csinálni, olvasás filmezés esetleg hangszeren is lehet otthon tanulni. Egy egyszerűbb szintetizátor vagy gitár nem is olyan drága.
2022. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már 3 éve keressük a tökéletes de nem hibáztatom anyukámat . Fontos hogy dolgozzon.A nagyszüleimtől pár méterre van egy zeneiskola ami hozzánk sincs annyira messze. Hátha tehetséges lennék . Nagyrészbe anyám attól fél hogyha kitartóan sportolnák akkor versenyző lennék és kísérni kellene . Nagyon köszönöm a válaszokat . Este ha hazaér megpróbálom rá venni a zenére .Mert ez szerintem jó ötlet
2022. aug. 26. 15:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Már lekéstem a felvételit szóval ez kiesett de nagyon köszönöm
2022. aug. 26. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok ma a boltba vettem magamnak kötőtűt és fonalat . Mamámat megkértem tanitsa

meg az alapot és megtanította most kezdtem el és szerintem ez jó lesz hobbinak nagyon köszönöm a válaszokat .

2022. aug. 26. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

6#: Ügyes vagy a kötés feltalálásával kapcsolatban:).

Szerintem a lovaglásos témát ne temesd el. Olvass utána mindennek, ami a témával kappcsolatos (kialakulása, történelme, stb.), és később, amikor már 18 körül leszel, vágj bele.

Az avokádót locsold meg azért, hátha feléled.

2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon jó fejek vagytok !
2022. aug. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!