Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy szeressenek...

Mit csináljak hogy szeressenek az emberek? 18/L

Figyelt kérdés

Kedves, segítőkész, elfogadó, előítélet mentes, önmagáért kiálló ember vagyok, mégis csak 1 barátom van, mindenhol csak addig beszélnek velem, amíg csak én vagyok amikor valaki még jön akkor rögtön a másikkal kezdenek el inkább beszélgetni egy társaságban, engem legtöbbször lenéznek vagy figyelmen kívül hagynak.

Kinézetemre is figyelek, tisztálkodok, nem vagyok büdös, igényesen sminkelek. Mindig én vagyok az utolsó, mindenki bánt, aki kedves az is csak szánalomból az velem. Pedig szeretem magam. Nincs önértékelési problémám se. Mindenki gúnyosan mosolyog rám, kinevet.


2022. szept. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Pár lehetséges megoldás:

- unalmas vagy

- buta vagy

- olyan szánalomra méltó áldozattípus vagy

2022. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ja, most látom, nem válaszoltam: Hát azt marha nehéz elérni, hogy szeressenek, ha egyszer nem szeretnek. Keres egy pasit, aki szeret, és abból töltekezz.
2022. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
En szerizlek kerdező <3 csodálatos vagy :)
2022. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
én nem szeretlek
2022. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy az Eszter?
2022. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!