Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy szeressene...

Mit csináljak, hogy szeressenek az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem engem senki nem szeret pedig jó lenne. A szüleim, barátnőim nem ölelnek meg puszit is csak ritkán adnak. Így honnan tudjam, hogy szeretnek egyáltalán? 20/L
2012. jún. 29. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
biztos 20 éves vagy?????
2012. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy szerethető!!!
2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie - Sikerkalauz 1. (alcím: Hogyan szerezzünk barátokat és nyerjük meg magunknak az embereket)


Legtöbb nagyobb könyváruházban megtalálod, de szerintem neten is rendelhető.

2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell pedálozni senki szeretetéért, mert az inkább riasztó, mint vonzó.


SZERESD MAGAD, és akkor mások is szeretni fognak.

Ennyi.


Olvass Feldmár Andrást, sokat lehet tanulni tőle.

2012. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ölelés és a puszi a szeretet jele szerinted!?

A barátnőidtől is ezt várod??


Hát, elég furcsa...

4-5 éves gyerekeket szoktak ölelgetni, puszilgatni, és csak a szülők, nagyszülők. (Én már akkor sem hagytam...)

Később ez nem szokás ám!

2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a Carnegie könyvet le lehet tölteni az android marketről is :)


lehet, hogy megérzik rajtad, h neked ez a leghőbb vágyad, és pont ez taszítja őket.

én nem pedálozok senkinek, aki szeret így ahogy vagyok, azt én is szeretem, aki meg nem, azt nem erőltetem.

ölelkedni, puszilkodni max találkozáskor szoktunk, de nem éjjel-nappal.

max a párommal ;)

ja, anyukám folyton nyúz, h adjak neki puszit, de asszem már kinőttem abból a korból, h a nyakán csüngjek. ettől függetlenül nagyon szeretem.

2012. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeresd az embereket. Ha te szeretsz engem én is foglak, de ha nem akkor én sem. Valakinek meg kell tenni az első lépést és ha ők nem teszik meg akkor azt neked kell.
2012. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!