Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megnéztek 2 órás interjúkat,...

Megnéztek 2 órás interjúkat, riportokat?

Figyelt kérdés
A nagymamám azzal nyaggat, hogy üljek le és nézzek 2 órás riportokat. Mikor mondom, hogy erre nincsen időm, suli, tanulás, olvasás meg írás miatt, mondja, hogy “mi mai fiatalok, nem tudjuk rászánni valamire rendesen az időt”

2022. szept. 17. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a téma, akkor többet is.
2022. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz elképzelni, ki kötne le 2 órán át...
2022. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagyon érdekel akkor igen.
2022. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Témától függ.

Amúgy milyen riportokat akar nézetni veled?

2022. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Napi szinten, de közben mindig csinálok mást is. Takarítok, játszok, online ügyeket intézek, dolgozok, utazom stb. Szóval inkább csak hallgatok mindent.


26/F

2022. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katona Dius ***** válasza:
82%
Simán. Ezeket hallgatni szoktam, kozben mosogatok,főzök,gamelek.mikor mi.
2022. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Most pont egy ilyen van folyamatban. Pontosabban ilyesmit hallgatni kell, autóban szoktam, akár több részletben, amíg úton vagyok.
2022. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont úgy, hogy leülök és csak arra figyelek, na az már ritkább. Az 2 hétben talán egyszer van. Mert ha az enber közben dolgozik, takarít stb., akkor az ugyanaz, minthogy minden idegszáladdal egy riportot néznél 2 egész órán keresztül. Én azt vettem észre, hogy ezt az utóbbit inkább az idősebb korosztály tudja, a fiatalokat, ahova én is tartozok, annyi inger éri, hogy nem véletlenül vagyunk képesek, sőt akár igényeljük az egyéb tevékenységet egy ilyen hosszú riport közben, mert a riport önmagában már nem üti meg az ingerküszöböt.
2022. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 *akkor az NEM ugyanaz
2022. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem hallom a riportot, ha nem figyelek minden idegszálammal oda, szóval le kéne ülnöm meghallgatni, úgy meg elunom.
2022. szept. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!