Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban annyira jó a kollégium...

Valóban annyira jó a kollégiumi élet mint a filmekben?

Figyelt kérdés

A filmekben azt látom hogy mindig megy a bulizás és csajozás.


Valóban így kell elképzelni az egyetemi életet ha valaki beköltözik egy koleszba?



2022. szept. 17. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, filmben nem láttam még a wc fülkében lévő kukában kulát, se használt tampont vértócsában úszni a mikróban... Amúgy öt évig voltam kolis a gimi alatt...
2022. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Kinek mit takar a jó, nekem pl. az hogy állandóan bömbölő zenét hallgassak 0-24, hányásokat kerülgessek mindenhol, füvet szagoljak, meg hasonlók, az nem álom, hanem rémálom.
2022. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kb, de nem minden esetben...az magától a személyégedtől is függ
2022. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ hova jársz...

BME-s bulik közel állnak hozzá. Vagy legalábbis 5-10 évvel ezelőtt közel álltak.


Sztorik amiket hallottam:

- valaki részegen bement egy random szobába, ki nyitotta hűtőt és belehugyozott.

- egy egyetemi táborban hideg volt és a tábortúzben meg elégítette téglával akarták az ágyat bemelegíteni. Felgyulladt az ágy.

- Mosdókagyló szexeltek - letört a mosdó, ki kellett fizetni


Amit én is csonáltam/saját szememmel láttam:

- póló nélkül táncolás az asztalon (lány vagyok)

- egy buli alatt 3-4 fiúval és lánnyal smárolni. (igen, fiúk fiúkkal, lányok lányokkal is szexuális irányultságtól függetlenül)

- elő halat enni (inkább inni - csak láttam)

- láttam már srácot áprilisban egy szál fecskében az udvaron táncolni miközben slaggal locsolják az első emeletről

-minden áldott pénteken hányás valamelyik közös mosdó mosdókagylójában

- unikorisnak öltözött 20 évesek

- részeg csaj hazatolása talicskában a 4-es metrón


Na jó abbahagyom... 5 év alatt sokmindent láttam

2022. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Azta, de tudtatok élni. Le a kalappal, kislányom! 👍


A talicskás lánynak mennyi maradt a tanulási készségeiből?


Mert amikor engem kellett két oldalról hazatámogatni, mert a hányásomban ébredtem két liter koktél után, részlegesen amnéziás lettem. Azóta is nehezen megy a tanulás meg a felidézés, szövegtanulás.


Üdv.


B.

2022. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
BME-s vizsga utáni bulikat csak úgy hívtuk, hogy FORMAT C... Nem ok nélkül.
2022. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Mikor én kolis voltam tipikus filmes volt. Mindig volt bandázás, fiúk-lányok kóstolgatása, alkalom adtán vagy spontán bulik mikor mindig történt minden. :) Szerintem egy fiatalnak kihagyhatatlan.
2022. szept. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!