Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Léteznek kulturált bulik...

Léteznek kulturált bulik manapság?

Figyelt kérdés
Van még a mai világban olyan buli (házibuli meg hasonlók) ahol nem az ivás, hányás, drogozás, meg mindenki mindenkivel összefekvés vannak a középpontban, hanem normálisan, kulturáltan lehet kikapcsolódni, szórakozni?

2022. szept. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
A bulik kulturaltak szorakozohelyen: ott a reszegeket kotoszkodoket kidobja a kidobo. A hazibuliban meg nincsenek orok ,kulturalatlan igenytelen altalaban.
2022. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Mármint, beszélgetni szeretnél?

Azt vagy barátokkal szokás, vagy mondjuk pároddal vacsorázni egy másik párral.

2022. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszélgetni IS, meg táncolni, ismerkedni, lazulni, de anélkül hogy hányásukban fetrengő részegeket meg dugó párokat kéne kerülgetnem.

Nekem amúgy sajnos nincs párom.

2022. szept. 17. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Táncolni szerintem mindenki alkoholfogyasztás mellett szeret, ezért alkoholmentes táncos helyből nem sokat fogsz találni.

Talán táncház, vagy táncversenyek után, de nem hiszem, hogy ilyen szinten vagy, különben tudnál ezekről.


Ismerkedés és dugó párok megint csak erősen összefügg. Ahol ismerkedni szokás, ott összejönni is szokás.

Esetleg valami iskolai/mumkahelyi rendezvényen lehetne ilyen, ahol az ismerkedő emberek külső kényszer miatt nem adják át magukat az érzéseiknek.

2022. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én meg épp hányós-dugós bulit szeretnék, de ahol eddig részt vettem, ott a csajoknak minimum 5 éves fix kapcsolata volt, és úgy viselkedtek, mintha a francia kisasszonyoknál nevelkedtek volna. :)
2022. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés.
2022. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komoly táncra kell akkor menned. Pl latin táncra elmész, és azol suoktak szervezni nyílt bulikat is. Ott azért megvan, hogy tartani kell magadat az est témájához, és a zene is kb követi ezt.
2022. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos szerintem párját ritkítja, mert az emberek nem képesek megállj parancsolni maguknak. Nem képesek a mindennapokat ivás nélkül maguk mögött hagyni, és a buli = alkohol.

Pl az egyetemisták kb 80%-a piál bulikban. És akkor emellett az egyéb dolgokról nem is beszéltünk. A részegedés valószínűsége is igen nagy. A flörtölések, drámák szintúgy adottak...


Szóval én azt gondolom, bulit csak akkor tudsz konszolidáltan megélni, ha te magad szervezed és minden ott jelenlévőt személyesen ismersz. A maiak nem nőttek fel eddig, hogy képesek legyenek 100dB-lel bömbölő zene, pia és egyebek nélkül kulturáltan szórakozni, s ami a legszomorúbb, a legtöbben ezt helyén valónak, menőnek, viccesnek stb. gondolja...

2022. szept. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

#5 Majd a kérdező is rájön.


Akkor meg majd az lesz a baja, mért ilyen magánakvaló mindenki.

2022. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!