Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valószínűleg nagyon félreértem...

Valószínűleg nagyon félreértem a viselkedését?

Figyelt kérdés

Új közegbe kerültem, szóval senkit nem ismerek, viszont feltűnt, hogy az egyik fiú figyel rám. Ez annyit jelent, hogyha megmozdulok vagy csinálok valamit, akkor mindig felnéz a dolgából és rám néz. Volt, hogy tartotta a szemkontaktust is, vagyis amikor ránéztem, akkor pont nézett és nem szakította meg. Ha ránézek mondjuk az órára és ezt látja, akkor ő is ránéz meg ilyeneket csinál.

Ezekből természetesen arra a következtetésre jutottam, hogy szimpatikus lehetek neki, de nem vagyok benne biztos. Szerintetek?



2022. okt. 16. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is. Időnként kellesd magad előtte, hadd csorogjon a nyála. :-) Aztán majd összeszedi magát és megszólít.
2022. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Psycho ***** válasza:
100%
Nyilván ennyiből nehéz a fejébe látni, de ha a tényekből indulsz ki: úgy tűnik, érdekled őt. Aki érdektelen, vagy semleges számunkra, azt nem nézegetjük ennyit.
2022. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az volt a feltűnő, amikor ő is oda-odanézett a dolgokra, amikre én is. Lehet, hogy csak nagyon bambán tudok nézni vagy azt nézte, hogy mit nézek annyira. Nem tudom.
2022. okt. 16. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten még nem kell túlkombinálni. Újdonság vagy ebben a társaságban, aki nem extrémen magába forduló, az valamilyen reakciót produkál erre az újdonságra. Vagy azért, mert idegen elem vagy, vagy azért, mert szimpatikus vagy, vagy azért, mert zavarod, vagy azért, mert csak egyelőre semlegesen kíváncsi, vagy azért mert nem vagy szimpatikus. Akármelyik lehet. Ha egy helyi buszjáratra plusz emberek szállnak fel, azokat megnézik és figyelik egy darabig.
2022. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Ezz nem sokat jelent én is mindig nézek egy csajt olyan csunya szegény oda vonza a tekintetet. Peti
2022. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az a mondandóm lényege, hogy engem néz, hanem, hogy még azt is megnézi, amit én.
2022. okt. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!