Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne több barátom...

Hogyan lehetne több barátom egyetemistaként?

Figyelt kérdés

Eddig sem általános iskolában sem gimiben nem sikerült olyan baráti társaságba kerülnöm akikkel ez meg is maradt volna. Első éves hallgató vagyok és azt látom, hogy már megvan mindenkinek a kis társasága. Egy-két emberrel szoktam beszélgetni de sikerült kifognom azt aki csak aláíratni akar velem az előadásokon amikre nem jár be. Szomorú vagyok, hogy nincs kikkel megünnepelnem a szülinapomat vagy csak meginni egy kávét délután vagy segíteni egymásnak az egyetemi nehézségekben. Igyekszem rendes lenni másokkal de soha nem mélyült még el egy kapcsolatom sem. Még gólyatáborban is voltam ahol elbeszélgettem a csapattársaimmal de ők most kollégisták és teljesen másik csoportba kerültek és amikor próbálok nyitni feléjük nagyon furcsán viselkednek.

Tudom, hogy nem elég csak a párom de jelenleg csak ő van és teljesen elveszettnek érzem magam.


2022. okt. 18. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Hat ha eddig nem sikerult akkor magadnak valo vagy. Szamukra nem erdekes. A magad fajta ritkabb igy nehezebb ilyen embert talalni. Ha van hobbid vagy sportolsz ott probalkozz. Ahhol kozos az erdeklodes
2022. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést . Csak pár emberrel vagyok jóban az egyetemről , 2 emberrel mélyült el úgy igazán a kapcsolatunk. Hova jársz kérdező ?
2022. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!