Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetemisták, iskolások! Ti...

Egyetemisták, iskolások! Ti mivel töltitek a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, itt csak nemrég enyhítettek a korlátozásokon. Az elmúlt hónapokban a távoktatás mellett már olvastam, megnéztem az összes sorozatot, annyit pihentem és aludtam, amennyit az elmúlt években soha. Most viszont elérkezett a 2 és fél hónapos nyári szünet, de nem tudom, mit csinálhatnék ez idő alatt ami hasznos is. Ti mit fogtok csinálni a nyáron? (A külföldi utazás nekem most nem opció)

2020. jún. 17. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyáron nem mész el dolgozni?


Nagyjából azt csinálnám, amit te: Néznék filmeket, sorozatokat, olvasnék. Hallgatnék zenét, futnék, sétálnék, kondiznék. Sajnos ezek helyett egyetem mellett aktívan dolgozom. :/

2020. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Gyakori

MIT és Toronto egyetemi előadásokat nézek tecsőn.

Saját projektet csinálok: mikrokontrollerek

Olvasok : vaják könyveket újra, Szabó Magda, Kínai filozófia.

Bringázom.

Zenei szövegeket elemek.

Borkóstolót tartok 2 hetente ismerősöknek.

Vakarom, ami velem egy idős és nem a fülem.

Egyetemi projekt ösztöndíjban veszek részt, hogy tanuljak valami értelmeset is, ne csak a kötelezőt és pénzt is keressek közben.

Fejlesztem a nyelvtudásom.

2020. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Utazás szintjén:


Barántőmmel tervezzük, hogy meglátogatjuk a szüleit, nagyszüleit és az én nagyszüleimet, de mivel ez Budapesttől 3 távoli, teljesen más irányba induló utazást jelent országon belül, így útközben máshol is megállunk és egy ilyen nagyobb ország járás lesz belőle.


Pl.: Ajkán lakinak a nagyszüleim, így elsőnek a Balatonra megyünk, ott vagyunk egy napot, majd jön értük nagypapám autóval felvisz Ajkára. Majd visszafele megállunk Veszprémben lehet Velencei tónál is.


Önfejlesztés szempontjából:

Rengeteg konditermi edzés, már a vizsgaidőszak + karantén miatt nagyon hiányzik és édeskevés az otthoni edzés.


Valószínűleg neki kezdek a Javascript tanulásnak. Meg picit előre tanulok az egyetem következő félévére.


Hobbi szinten:


Pár youtube videó csinálása.


Relaxáció:


Barátnőmmal programok, esetlek 1-2 buli.

2020. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Akkor indul a lepontozósdi.
2020. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már nem járok suliba, de túl sok különbség nincs az akkor és most között.

Én körbebringáztam a környéket, eljártam helyi túrákra, akár gyalog, akár kerékpárral, vízitúrára a környéken. Geocache ládákat kerestem, az jó muri.

Könyvtárba jártam, de ez nyilván nem opció, ha nem rajongsz a könyvekért, helyi művészek kiállításaira jártam. Marha sokat kertészkedtem meg besegítettem otthon betonozni meg ilyenek, segítettem nagymamámnak vásárolni meg takarítottam nála, a saját cuccaim között meg lomtalanítottam. Elmentem MondoCon-ra meg a kertben sátoroztam. Rengeteget fotóztam meg videókat készítettem, és zenére összevágtam. Esténként meg animéztem vagy egyéb sorozatokat néztem, podcast-eket hallgattam. Elkezdtem hobbiból olaszul tanulni, összejártunk páran, szalonnát sütöttünk meg söröztünk.

2020. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Döglök otthon.

Na jó, nem csak ez a terv.


Ki kell lakatolni a családi autót (néhány folt), ez meglesz.

Rendbeszedjük a lakást + felújíttatjuk az elektromos hálózatot.


Akarok építeni egy mini quad-féleséget, ehhez már van egy kétütemű kismotorom :D Jó cucc. De az is lehet, hogy szerzek egy motorhibás robogót, és kicsit módosítom.


Ha felvesznek valahová, akkor dolgoznék a nyáron, de erre nem látok esélyt. Egyszerűen nem jeleznek vissza sehonnan.

2020. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, mert nincs. Egy normális egyetemen sose unatkoznál.
2020. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, utolsó csak tudni kell jól beosztani az idődet.
2020. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!