Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy lány akivel most...

Van egy lány akivel most beszélgetek. Ő egyetemista én meg nem vagyok, csak egy OKJ-s szakmám van. Érzem kezdünk kifogyni a témákból. AZ egyetemistáknak nem való ilyen, mint én?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalomhiányos 21 éve F vagyok. Sajnos nem vettek fel az egyetemre, és már nem is szeretnék menni. Félek, hogy ez két ember között nagy eltérés. Alig kérdez vissza, érzem nem akar adni egy esélyt sem. Miért nem kapok senkitől?

#barát #egyetemista #OKJ? #beszélget.
2016. aug. 24. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

nem biztos, hogy ez az oka...lehet egyáltalán nem vagy szimpatikus neki...


23F

2016. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Témátok nem azért nincs, mert te nem jársz egyetemre, az biztos. Nyugodt lehetsz, az egyetemistáknak semmi gondjuk az "olyannal, mint te". Nekem van diplomám, valahol valamelyik szekrény alján és kb. gyári munkás szintű fizetésből élek, pedig az összes kreditem átlaga hagyományos számítás szerint 4,8 volt. Vagyis nem azért van ez így, mert hülye lennék. :)

Dolgozz magadon, fejleszd az önbizalmad. Semmi akadálya nem lesz a dolognak!

2016. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Alig kérdez vissza, érzem nem akar adni egy esélyt sem


Ez nem azért van, mert te nem vagy egyetemista, csak egyszerűen nem tetszel neki. Ha eddig még nem mondta, valószínűleg csak nem akar megbántani, ezért nem mondja konkrétan.

2016. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

48-as, ezt miből szűrted le? Nem megvolt az összes? Olyan, mintha én azt mondanám, hogy az összes diploma nélküli pasas egy műveletlen paraszt. Ugye nem gondolod, hogy tényleg helytálló, amit mondasz?

Aki ilyen sablonokban tud csak gondolkodni, az jóhogy nem kell egy lánynak se.

2016. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kb 2 éve nem beszéltem lányokkal sem sőt senkivel egy rossz időszak miatt. Már korábban ráírtam egyre, de az még válaszra sem méltatott. Mindig csalódok valamiben és még ha az egyik pillanatban érzek valami jót, jönnek a hullámok és megint kedvem nincs beszélni senkivel és nincs kedvem semmihez sem. Próbálok kitörni a depresszióból vagy nem tudom minek nevezzem. Mindenki lehangolt az utóbbi időben. Igazából, mintha be sem jönnék a lányoknak. Sokan mondják ismerősök közül, hogy olyan kisfiús vagy vagy nem is tudom. Ezért már próbálkozni sem merek, nem tartom érdemesnek a dolgot.


Az egyetemista dolgot arra értettem, hogy nincs közös témánk. Ő egy teljesen más világban van, mint én. Egész életemben azt hallottam az idősebbektől, tanáraimtól is, hogy nem egy szint egy szakmás és egy egyetemista.


Én érzelmesnek gondolom magam, nem az aki megbántja a lányokat. Ha lenne egy barátnőm biztos hogy nagyon szeretném. De el sem jutottam odáig. Pedig 21 éves vagyok. Van amikor reménytelennek tűnik az egész. :(

2016. aug. 24. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös témátok, hát akkor olyat kell keresni, akivel van. Ha kirándulós vagy, akkor ismerkedj ott, ha a japán rajzfilmek érdekelnek, akkor olyan lányokat keress, akiket szintén. Ez nem annyira bonyolult. Nehogy már 21 évesen depresszív legyél. Azon kívül, hogy ráirkálsz lányokra, mit teszel az ismerkedés érdekében?
2016. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen ráirkálok lányokra, és ha kissé megismertük egymást elhívom valahova. Az utcán elég nehéz leszólítani valakit. De én ha rámírna valaki akkor minimum, hogy visszaírnék és válaszolnék visszakérdeznék. Egyébként kérdeztem, hogy zavarom e? Nem volt a válasz! Nagyon sokat adok mások véleményére, pedig nem kellene. Úgy le tudnak hangolni, hogy az valami iszonyatos. Már az ilyen kis vicceket, ami rólam szól vagy rám irányul azon is ki tudok akadni, sőt nagyon elveszi mindentől a kedvem.



Régebben komolyan vettem a barátnőszerzést, stb, Kb már az elsőnél azt kérdeztem leszünk e együtt? Az volt az első úgy emlékszem, de már rájöttem, hogy ilyen nincs . Több idő kell és adni magunkat és élvezni egymás társaságát, és majd eljön a pillanat. De úgy érzem senkinek sem tudok megfelelni. Nem tudom, lehet furcsán nézek ki és nem jövök be a lányoknak, és lehet érzelmesebb vagyok az átlagnál, de ez vagyok. Csendes vagyok jóindulatú, stb.

2016. aug. 24. 12:56
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
#5 Miből gondolod, hogy nincs senkim, te agyoniskolázott?
2016. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A gond inkább az, hogy nem érzed jól magad a bőrödben. Ezt egy külső szemlélő észreveszi. Te sem szívesen lennél olyannal, aki nincs békében magával, nem? Az önbizalom erősítésnek ezer módjára találsz példát a neten.
2016. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Stílusodból. Épeszű lény ilyen agresszorral nem állna le.
2016. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!