Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy trauma hatására magamba...

Ha egy trauma hatására magamba fordultam, és nem nagyon akarok senkivel se beszélgetni, akkor milyen állásban gondolkozhatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg irodában dolgozom, és nem szólok senkihez, nem érdekel, ha bolondnak tartanak. Engem már olyan traumák értek, hogy nem érdekel másnak a kiskutyája, kismacskája, meg hogy mit főzött előző nap. De azért unom már az erőszakos próbálkozásokat a szóra bírásomra, nem tudom hová válthatnék, ahol ez többé-kevésbé elfogadható. Irodákban általában pont, hogy nagyon egymásra vannak tapadva az emberek, megy a kavarás egész nap, ha valaki ebből látványosan kimarad, akkor azt rögtön támadják, persze, ha hozzájuk se szólok, akkor ez annyira nem könnyű.
2022. okt. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél könyvelő.
2022. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az vagyok.
2022. okt. 28. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De magánba, ne cégnél.


Az én könyvelőm is úgy van hogy tavasszal egy dossziéba átadom a számlákat stb, a többit ő megcsinálja. Otthon dolgozik

2022. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
PL. egy hirdetés a sok közül: [link]
2022. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Író, (mű)fordító, valamilyen kreatív hobbit megtanulva, majd azok termékeit eladni online.
2022. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!