Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pécsi fiatal egyetemisták!...

Pécsi fiatal egyetemisták! Ismertek ilyen csoportokat/lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Olyan esetleg Facebookon is jelen lévő pécsi csoportokat keresek, amiknek tagjai teljesen vagy zömében fiatal egyetemisták és valamilyen tematikus társaságot/csoportot működtetnek. Legyen az például könyklub/filmklub/túrázós csoport/társasozós gyűlés, stb. Olyan társaságot keresek, akik a személyes barátkozás/ismerkedés/hasznos időtöltés jegyében várják új tagok jelentkezését és befogadó a közegük.

2022. nov. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Estcafe lehet menni kulturalodni .
2022. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan csoporty hogy HavervagyPécs. Jelen vannak több városban is. Rendszeresen tartanak összejöveteleket, ahol ismerkedni lehet. Vagy spanolj velem .. :D
2022. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyere bandázunk meszesen bemutatlak pár utca diplomas nonek .

Szopi 1000 ft

Gumiba dugi 2000

Gumi nelkul 500 es fizetheted a gyerek tartast .

2022. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Pécsre jártam egyetemre és pontosan emiatt utáltam. Az egyetemen belül se nagyon voltak közösségi programok, max. bulik (amivel nincsen bajom, de szerintem ez kifejezetten gáz, hogy ennyire egyhangú a paletta és barátkozás - ismerkedés szempontjából sem a legjobb opció), de egyetemen kívül sem találtam ilyet. Szoktak lenni pl. kvízestek, de oda is csapattal kellett jelentkezni vagy mit tudjam én, nyilván elmehetsz edzeni és vagy összeismerkedsz másokkal vagy nem. Úgyhogy nem az igazi.
2022. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Illetve a legtöbb helyen nem fiatalok vannak, szóval pl. működött könyvklub a tudásközpontban, de oda is idősek jártak.
2022. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg beülős pub van .. nem kell keresni nagyon
2022. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de oda az ember inkább társasággal megy és nem azért, hogy másokkal beszélgessen, ismerkedjen.
2022. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló,


Köszönöm a választ, hát ha itt nincsenek lehetőségek nagyon, akkor bele kell törődnöm😄 Igazából maga az egyetem tök jó, szeretem, csak ott szinte mindig ugyanazok az emberek vesznek körül (nagyon kicsi osztályközösségünk van) és valami módját keresem új emberek megismerésének személyesen, valós térben. Az online tér nem igazán az én világom...

2022. nov. 14. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!