Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal, egyetemista korú...

Fiatal, egyetemista korú embernek milyen lehetőségek vannak arra, hogy vele egykorúakkal olyan közösségbe kerüljön, ahol a közösség tagjai csak egymásra figyelnek?

Figyelt kérdés
Most ez kicsit tudom, hogy ködösen hangzik, de elmondom, mire gondolok: elakadtam az életemben, mert túl sokat voltam egyedül, mindig a tanulásra vagy valami magányos tevékenységre összpontosítottam, és fiatal felnőttként egyfajta krízisbe kerültem, mert nem tudok egyszerűen funkcionálni, mivel nem gyűjtöttem társas élményeket, nem buliztam, nem szakadtam el a szüleimtől stb. És egyszerűen nem működik az életem. Valami önkéntes dologra gondolok, vagy bármire, ami bentlakásos, a lényeg, hogy olyan közösségbe akarok kerülni, ahol kénytelenek összerázódni és figyelni egymásra az emberek. Mint mondjuk egy napközis tábor. Ki tud valami tippet adni?
2019. nov. 13. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne először pszichológus segítségét kérni. A közösség jó, de nem biztos hogy csak ennyire lenne szükséged, ha nem működik az életed. Ha nem szerzed meg a megfelelő eszközöket, hiába kerülsz be bármilyen közösségbe, nem hiszem hogy működni fog.
2019. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kollégiumi szakkörök (ha nem vagy kollégista, akkor is), tánc, stb. Ami épp elérhető a közelben.
2019. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: ezt, amit leírtam, konkrétan pszichológus mondta :D Ő mondta, hogy nekem most a terápia nem lesz elég, valami bentlakásos helyet kellene keresnem fix keretekkel és fix közösséggel.
2019. nov. 13. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kdeved beszélgetni nyugodtan írhatsz! 25 éves vagyok, és ma nagyon rossz napom van.
2019. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erasmus+? Jársz egyetemre/dolgozol?
2019. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem, abból amit leírtál ez nem derült ki.

Mit jelent akkor az, hogy nem tudsz funkcionálni?

Vannak bentlakásos terápiák is viszont. :)

2019. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!