Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rettenetesen unalmas ember...

Rettenetesen unalmas ember vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Introvertált személyiségű egyetemista lány vagyok. Alapból kedves, segítőkész igyekszek lenni a többi emberrel, de mivel borzalmasan unalmas vagyok, végül mindig mindenki eltávolodik tőlem és egyedül maradok. Eleinte tök jól elbeszélgetek bárkivel, aztán meg már csak olyan kényszeres az egész, jön a kínos csend, aztán meg senki nem keresi a társaságom. Lazán hülyéskedni/kötekedni senkivel sem tudok, sokszor megkaptam mar, hogy olyan komoly vagyok. Hiába van több dolog is ami érdekel az életben, például az egyetemen is nagyon szeretem a szakom,így is olyan üresnek, unalmasnak érzem magam. Megvagyok egyedül is éppen, csak olyan idegesítő, hogy ezért nincsenek barátaim, mert idővel senki nem érdeklődik irántam. Van barátom, de attól tartok ő is el fog hagyni emiatt, mert sokszor vele se tudok miről beszélgetni, csak úgy vagyunk. Valószínűleg az introvertáltságomól eredhet ez, de a személyiségemen meg nem tudok változtatni. Ha valaki csak együtt érezni tud velem, már az is nagyon jól esik. 😕

2022. nov. 14. 07:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Annyira biztosan nem lehetc az:D
2022. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10#hat ez megnyugtató 😂
2022. nov. 14. 09:45
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Leszek a pasid, ha gondolod. 28/F
2022. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha majd jön egy olyan ember, aki igazán érdekel, akkor biztosan fogsz tudni kérdezni tőle, akár lány, akár fiú. A lányt persze csak barátként értem. - De ugye nem magyar szakos vagy?
2022. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Olvassál sokat, legyenek olvasmányélményeid is, amit meg tudsz osztani másokkal, érdekeljen minden, ami körülvesz, ne csak a szakod. Járjál színházba, hangversenyre (komolyzenére is), múzeumokba, kirándulni stb.Sportolj.
2022. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként vagyok így, csak még mellé balszerencsés is. Feladtam az ismerkedést, párkapcsolati és baráti irányba egyaránt. Felesleges időpazarlás.
2022. nov. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanígy vagyok. 19/L
2022. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanilyen vagyok csak férfiba. 9. jól mondja biza valszeg önbizalomhiány. Szorongsz társaságban?
2022. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a másik ember iránt, akivel éppen beszélgetsz. Ha barátkozni is szeretnél vele, akkor a magánélete felől is kérdezhetsz.
2022. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!