Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, lányok! Mit gondoltok...

Fiúk, lányok! Mit gondoltok egy ilyen külsejű lányról?

Figyelt kérdés
170 cm magas, hosszú barna, de kócos haja van, gyakran a szemébe lóg, általában sötét ruhákat hord, nem sminkel, visel kiegészítőket (nyaklánc, gyűrű, karkötő), de nincs kilyukasztva a füle, a körmei néha ki vannak festve, nem szépek a fogai, egy foga hiányzik is előről , farmert hord, zöld szemei vannak.

2022. nov. 20. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Számomra aranyosnak hangzik.
2022. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha hozzám tartozna, bajban lenne, 3 fogorvos jóbarátom van...
2022. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy a hajával igazán törődhetne, mert csak egy lányról beszélünk, a fogaival meg annyit tehetne, hogyha sárgák, akkor elmegy fogfehérítésre.
2022. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
számomra visszataszító lenne, elég igénytelen lehet
2022. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A hiányzó fog taszítana, többi ok.
2022. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy bizonyára introvertált, mégis kedves személyisége lehet, szívesen barátkoztam volna ilyen lánnyal.
2022. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolnám átlagos rokkercsaj. Ha csak nincs valami közös téma vagy nagyon extrovertált személyisége, valószínű észre se venném.

Vicces azonban, hogy itt előttem már egy felszínes leírás alapján a közös életet tervezgetnék😂

2022. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen inkább leszbi lehet.
2022. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

Mi a sztori hiányzó fog mögött?

Többi infó számomra lényegtelen.

2022. nov. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem gaz, max a hiányzó fog elől. Amúgy csomó megoldás van erre, szinten no vagyok és meg kiskoromban de fog váltás után nem sokkal kb tőből letört az első egyik fogam. Egy nagyon ügyes fogorvos kipotolta, és csak akkor lehet észre venni, ha nagyon azt nézi az ember . Senki meg nem mondja :) Egy ilyen beavatkozás megéri, a többi paraméter meg nem gaz :) sőt, előnyös inkább . Kivéve a kócos hajat, amit nem tudom, hogy kell értelmezni, de fesulkodni nem nagy kihívás :) azon felül magas vagy és legalább nem olyan, aki 5 pontot csökken, ha lemossa a sminket :))
2022. nov. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!