Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magukat incelként azonosító...

A magukat incelként azonosító emberek tényleg azt gondolják, hogy minden férfi vagy incel, vagy chad?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 08:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#10: ok. És kik a chadok?
2022. nov. 29. 12:35
 12/34 anonim ***** válasza:
13%
Akit régen pávának neveztek. Ugyanaz a réteg csak más hajviselettel és öltözködési stílussal. Ha megnézed minden második mai tininek madárfészekszerű göndörhaja van. Na ők azok a futószalagon legyártott Chadek.
2022. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

12, a chad nem azt jelenti, hogy jól tud csajozni?

Mert te egy hajviseletről írsz.

Ráadásul egy Black Pill videó szerint (ami incel forrás!) a férfiak mindössze 9%-a chad. Ez az infó nem fér össze azzal, amit te írtál..

2022. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

@12:42


"Ha megnézed minden második mai tininek madárfészekszerű göndörhaja van."


Ők nem a fuckboyok?


Chad-ről én inkább ilyenekre asszociálok.


[link]


Akire mondjuk az érett nők is rámozdulnának, nem csak a tinipxcsák.

2022. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó, amikor egyesek valaminek nevezik magukat, de azt sem tudják, hogy mit takar.
2022. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Na, most rátaláltam erre: [link]


Ezek szerint ez egy kicsit összetettebb.

2022. nov. 29. 13:11
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

A beteg állatjai:D

Ennyi cimkét emberekre aggatni azért már komoly teljesítmény, még a horoszkópoknak se nagoyn sikerült..:D

2022. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
Ekkor barmokat! Képes valaki ilyennel foglalkozni, aztán csodálkozik, hogy nincs barátnője.
2022. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%

Együttérzek az utolsóval. Én, aki szingli vagyok, de el vagyok foglalva a tartalmas életemmel, meg a barátaimmal, és most üres óráimat elütni feljöttem erre az oldalra, és megnyitottam ezt a kérdést, csak ámulok, hogy mások mikben élnek.

Amennyi lejött nekem ebből a kultuszból, az az, hogy kapcsolatra vágyó emberek képtelenek beismerni, hogy a hiba az ő készülékükben van, és rohadt mód féltékenyek azokra, akiknek úgymond sikerül, de fájna beismerni, hogy lehet változtatni magadon, ezért inkább nyígnak és maradnak a nyomorban.

(Angol nyelvű fórumokra bukkantam amúgy, elég vad, amik ott mennek, milyen fantáziáik vannak nemi erőszakról, meg gyilkolásról, de közben meg mindegyik szerény kis áldozatnak állítja be magát)

2022. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
Engem szoktak incelnek hívni, lehet az is vagyok. Mondjuk sosem osztottam ilyen incel teóriákat, meg lehetett volna valakim csak nagyon nem jött be egyik sem. A prostituáltakat és azokat akik mint a szappan járnak körbe visszataszítónak tartom, akivel meg én akarnék nemi életet élni az velem nem akar, kapcsolatot pedig nem akarok, csak a szex érdekel. És mivel csak azzal tudnék akivel nem akarok így abszolút nem élek. 22/f
2022. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!