Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magukat incelként azonosító...

A magukat incelként azonosító emberek tényleg azt gondolják, hogy minden férfi vagy incel, vagy chad?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 08:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%

20, na, végre valaki aki kimondja:D

SOk incel teszi magát, hogy neki a nő kell, de az írásaikból kijön, hogy nekik valójában csak szex kell. Viszont tény, hogy úgy meg pont nem lehet normális csajokat összeszedni, ha csak a szex kell, hisz pont azért tartjuk normálisnak, mert nem szexel fűvel-fával:D aki meg igen, az meg nyilván válogat külcsín vagy érdekek alapján.


Te tök jól leírod, hogy te szexet akarsz, viszont rendes lánnyal. Ami hát... ugye problémás a fent leírtak alapján. De legalább nem ámítod magadat és másokat, hogy te igazi párkapcsolatot akarsz és arra nem találsz vevőt. Mert ismán lehet, hogy ha úgy mennél neki, találnál normális lányt párkapcoslatra, csakhát abból nem lesz feltétlen az első héten szex:D

2022. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
17%

"De legalább nem ámítod magadat és másokat, hogy te igazi párkapcsolatot akarsz és arra nem találsz vevőt"



En mindigis "igazi" parkapcsolatot akartam. Es nem talaltam ra vevot, friendzone-ig jutottam.



38F incel

2022. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%
21.Ja hát semmi kedvem kapcsolatosdira, egyszerűen nem akarok annyit foglalkozni senkivel. Ahoz meg hogy alkalmi ágyibarátom legyen nem vagyok elég jó pasi.
2022. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23, én ezt tökre adom. De akkor te nem is vagy incel, hisz nem önhibádon kívül nincs nőd, te így döntöttél, hogy nem is akarsz.
2022. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24.Mondjuk én valószínűleg annak nem kellek aki nekem kéne, akinek meg én az nekem nem, pedig nem fullos nőkre megyek, na ugye kinek mi a fullos. Kicsit saját hibám végett, valahol meg saját döntés véget.
2022. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

25


Erre a megoldás a pénz. Elég sok akadályt áthidalhatsz vele.

Egy golddigger például nem vár el sok törődést, sőt ha nem akarsz sokat bújni meg puszizkodni vele meg eljárni mindenhová még jobban fog tisztelni. Tehát kifizeted neki a havi keretet, közben veszel neki ajándékokat itt ott, adsz extra zsebpénzt és boldog lesz, békén hagy, csak akkor lesz ott társaságnak amikor szeretnéd, akkor áll készen szexre amikor szeretnéd.

Ha a párkapcsolat nem érdekel csak akkor gyúrj erre. Nekem bejött.

Ha eleinte nem is vagy annyira pénzes összehozhatod egy mianmari, szenegáli stb lánnyal.

2022. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

26


Azt hozzáteszem még, hogy nem drágább mint a prostizás, tulajdonképpen eltartasz egy nőt a szexért cserébe, de sokkal kevésbé kockázatos és higiénikusabb is.


Ez szerintem a max amit egy nem ideális fej geometriájú pasi összehozhat szexuális élete szempontjából.

2022. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

"Erre a megoldás a pénz"



A megoldas a SOK penz :)



38F incel

2022. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

28


Persze. Attól függően, hogy hol melyik országban élsz.


Egy Luxemburgban vagy Dániában az ottani kevés pénz is lehet nagyon sok egy mianmari vagy szenegáli lánynak :)

2022. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

26

Én nem 25-ös vagyok, és kérem is 25öst hogy javítson ki, ha tévedek de..

... de ha valaki olyat ír, hogy "nekem olyna kell, akinek én nem kellek" azt gondolod, hogy pénzért megveheted?

Nekem volt (voltak, többen is, nem egyszerre) lány, aki ellllképesztően bejött, de ezt nagyon nem viszonozta. Ha megpróbáltam volna pénzzel közeledni felé, max tökönrúg.

Egyszerűen pénzért nem lehet embert venni, csak testet. Vagy neked valójában nem is nőre van igényed, csak pinára?

2022. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!