Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A reggeli kávé vagy energia...

A reggeli kávé vagy energia ital titeket mennyire dob fel? Engem elég jól feldob amióta több kávét iszok egy nap és még energia italt is iszok!

Figyelt kérdés
Én napi kettő vagy három kávét iszok, egyet reggel egyet délbe és utána délután 2 és 3 óra között meg megiszok egy energia italt.

2022. dec. 1. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Aztán majd szívrohamot kapsz…
2022. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Ritkán iszom kávét. Ha iszom, akkor is csak délután vagy ebéd után, ha érzem, hogy kezdek nagyon álmosodni. Reggel nekem nem kell rögtön semmi élénkítő.
2022. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Engem a kávé dob fel - jobb kedvem lesz tőle. Viszont ez csak átmeneti, és utána meg megzuhanok (rossz hangulatom lesz, stb)

(Ezért inkább már úgy eszem az őrölt kévét, mert úgy jóval stabillabb.)

2022. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmi ilyet nem iszok, zavarna, ha csak vegyszerekkel tudnám magam normális állapotba hozni.
2022. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Azért a kávé még nem speed vagy kokó 4. Mondjuk azoktól így reggel még jobb kedvem szokott lenni :D

Minden esetre nem hiszem hogy a kávé egy vegyszer :)

2022. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábban fogyasztottam energia italt, mert azt hittem, hogy jobb lesz. Ugyanis volt egy olyan időszak, hogy különböző okokból kifolyólag minden hétfőn hajnali 3-kor kellett kelnem, és minden hétfőn megittam egy hellt, hogy hátha jobb lesz. De csak egy ideig volt ez jobb, aztán csak álmosabb lettem, így hát 4-5 hétfő után hagytam az egészet a francba, mert azt tudom, hogy nem tesz jót a szervezetnek, ráadásul én nem vagyok az a nagy koffein rajongó, nem is kávézom, szóval erről ennyit. Ugyan olyan álmos maradtam, de legalább nem volt egész nap rossz hangulatom tőle, ugyanis nekem is pont úgy van, mint a 3. válaszolónak, egy ideig tök jó volt, aztán meg délután körülre meg szétestem, mint a fáradtságtól, mint pedig a rossz hangulattól, szóval nem kell az.
2022. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire, csak azért iszok reggel egy kávét, mert szeretem. Az energiaital hülyeség.
2022. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Eléggé. Ahhoz eléggé, hogy igyam.
2022. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

A kávé mint vegyszer? Anyám 🤦


A reggeli kávé általában feldob, imádom, szinte érzem ahogy jön az energia. Ritkán iszom csak még egyet, akkor is csak valami gyenge kapszulásat.

2022. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
hosszú ideig rendszeresen energiaitallal kezdtem a napom, miután elhatároztam hogy elég (hiszen úgyse hat), az első napok teltek nehezen, hiányolta a szervezetem a napi koffeint, így van amikor teát iszok, van amikor koffeinmentes, dobozos üdítőt, van amikor azt se, már egész jól viselem, nagy ritkán megiszok 1-1et, ami még a hűtőben maradt
2022. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!