Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, idegesít,...

Titeket is zavar, idegesít, amikor buszon egy 2-es, vagy 4-es ülésen leül melléd valaki, egy tök idegen, random ember ?

Figyelt kérdés

Főleg akkor nem értem, amikor lenne más üres hely is, de pont mellém teszik le a s*ggüket. Általában nyugdíjasok szokták ezt csinálni. Ha nincs üres hely, akkor meg álljon, senki nem halt még bele. Nekem eszembe nem jutna buszon, villamoson idegen ember mellé leülni.


Számomra ez fura. Idegen ember, nem is ismer, ne üljön mellém, nem vagyunk olyan nexusban, hogy leüljön mellém. Leszálláskor meg kászálódjak ki rajta keresztül, külön kérvénnyel...


Barát, meg családtag az más, de szerintem egy idegen valaki mellé leülni elég tolakodó dolog..



2021. febr. 18. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Engem is zavar
Nem zavar
59 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%

Ha mellettem van csak hely, nem akar állni, akkor miért ne ülhetne le? Nem úgy vettem bérletet, hogy enyém az egész busz.

Úgy még nem jártam, hogy üres a busz és mellém ül, azt nem értem én sem.

2021. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Ha nincs máshol hely, akkor álljon, ne mellém üljön, én is kibírom, ő is kifogja.
2021. febr. 18. 09:40
 3/52 A kérdező kommentje:
Leszállásnál is zavaró, hogy nehezebben tudok kikászálódni, mert úgymond elzárja az utamat az ajtóhoz.
2021. febr. 18. 09:42
 4/52 anonim ***** válasza:
90%
Ez van. Te kibírod, ő meg egy normális ember, aki nem fog állni amiatt, hogy a te beteges meggyőződésednek megfeleljen.
2021. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 PetheD ***** válasza:
100%
Ha több szabad hely van, köztük kettes helyek is, mégis mellém ül, azt én sem értem. Ha csak mellettem van szabad hely, leülhet mellém, utasként nincs jogom több ülést elfoglalni. (Egy főre szóló bérletet, jegyet vettem.) Persze, sokan tudnak állni, de idősektől, betegektől, kismamáktól nem várom el, hogy álljanak, sőt, ha kell, én adom át nekik a helyem. Ha viselkedésével nagyon zavar a mellettem ülő, én is fel tudok állni. Attól, hogy ő (akár teljesen idegen) szeretne beszélgetni, még nem jelenti azt, hogy én is.
2021. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
De főleg akkor érthetetlen számomra, amikor lenne máshol szabad hely.
2021. febr. 18. 09:47
 7/52 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor ha büdös, ordibál, vagy beszél hozzám. Ezt a három kritériumot általában a Type C állampolgárok és a nyugdíjasok valamilyen formában kielégítik.
2021. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem az ölembe akar ülni és nem is penetránsan büdös, akkor nem zavar. Én is szoktam mások mellé beülni, nincs kedvem 40 percet ácsorogni. Leszállásnál meg vagy szólsz, vagy felkapod a táskád és már félre is álltak.
2021. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tetszik szólj neki, hogy engedjen ki és majd te utazol állva. Amúgy remélem tisztában vagy vele, hogy nem vagy normális. Szép lenne, ha mindenki 2 helyet foglalna le, csak mert fóbiás.
2021. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
74%

Ezért rakja a sok suttyó maga mellé a táskát, amit én szépen elrakatok vele, mert nem övé az üléssor.

Egyszer egy nő kérte meg a 40 kilós sutyerákot, hogy vegye már el a táskáját az ülésről, mert leülne. Játszotta a süketet. Odahajolt a szolgálaton kívüli rendőr a jelvényével és kérte a táskára kiváltott jegyet, rögtön lett szabad hely. Jót röhögtünk.

Viselkedjetek.

2021. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!