Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy vesztes vagyok,mit tegyek?

Egy vesztes vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom ezt hogyan fogalmazzam meg,hogy ne legyen fura.

Kiskoromba nagyon sokat bántottak,fizikailag,verbálisan,non verbálisan. Egész általános iskolában,meg gimiben. Ez ellen próbaltam mindig tenni,elkezdtem edzeni,az volt a tervem,hogy kigyúrom magam,megtanuljak jól verekedni és,laza legyek,legyem barátnőm stb...szóval úgymond "menő" legyek.


De akárhogy próbálkozok nem megy.

Küzdősportoltam is,kondiba jártam,próbáltam mindig adni magamra és normális lenni,de egyszerűen semmi. A törekvésemnek semmi látszata nincsen.

Oké,felbírtam magam tömegelni,valamennyire az alapokat elsajátítottam,de semmit nem érek vele.


Küzdelemben mindig alul maradok(félre ne értsétek,nem utcán szoktam verekedni,kesztyűzgettem mindig a barátaimmal meg edzésen),próbálok társaságba vicces és jó fej lenni,de nem megy,le szarnak,senki nem foglalkozik velem.Mással bezzeg igen. A lányok téma nálam meg..az már reménytelen,senkinek nem kellek,de bezzeg más ugyanazt a lányt feltudja szedni.


Egy haszontalan sz@rnak érzem magam.

Mit tegyek,ezt hogyan fogadjam el? Mindenki más jobb nálam,pedig nem értem ők mi olyat tettek,amit én nem.Én miért nem lehetek olyan? Miért érdemeltem ki ezt? Elegem van, hogy így kell élnem.


A beszólogatós kommentek hanyagoljanak most,magam alatt vagyok így is.



2022. dec. 23. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Én beletörődtem. nem kellenek már barátok, barátnő, se semmi
2022. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
19
2022. dec. 23. 01:21
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Előtted még az élet!
2022. dec. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az csak egy dolog,de amiről én álmodozok,azt már lehetetlen elérni.

Tudod milyen érzés így élni? Egy sz@rdarabként.

Én nem,hogy nem tudok ilyen lenni,nem is szeretnék már,a kedvem elment tőle.

Hogy lehettem egy ilyen hülye f@sz komolyan mondom,miért nem gondolkodtam annó és miért nem inkább más,értelmesebb dologra szántam volna az időmet..


Hiába előttem az élet,én észre vettem,aki sz@darabnak születik az úgy is fog élni és meghalni,aki nyertesnek az pedíg úgy.

2022. dec. 23. 01:30
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"de amiről én álmodozok,azt már lehetetlen elérni"

Pontosan mire célzol ezzel?

2022. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Amit az előbb írtam le.

"Menő legyek"

2022. dec. 23. 01:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány.


Ez az oka mindennek. Azért nem megy a sikerek elérése mert az önbizalom hiány miatt úgy állsz neki, hogy eleve esélytelennek gondolod magad. Hiába tanultál küzdősportot, ha olyan felfogással állsz ki harcolni, hogy te vagy a vesztes pozícióban.


Nem szeretem ezt mondani mert olyan sablonos tanács adás, de ha te megpróbáltál tenni ellene és magadtól nem sikerült akkor érdemes lenne egy pszichológust felkeresni. Ezek a sebek maguktól nem fognak meggyógyulni 100%-osan.

2022. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Előtted még az egész élet, nem kell rögtön felforgatnod az életed azért hogy megfelej másoknak.

Ha változni akarsz azt csakis magadért csináld, hogy jól érezd magad a bőröndben. A Probléma ott kezdődött hogy elhitted magadról hogy egy "sz@rdarab" vagy.

Amíg nem fogadod el saját magad, mások sem fognak, és még csak 19 vagy. Egy idő után röhögni fogsz azon hogy ezt a kérdést fel tetted. Nyugi minden rendben lesz!❤️

2022. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Minek akarsz verekedni?

Igazi utcai harcban előbb-utóbb úgyis előveszik a kést, viperát, egyéb fegyvereket a teljes kiőrlésű honfitársak, ráadásul öten ütnek egyszerre. Ezek ellen meg úgysem tudsz védekezni...

F

2022. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!