Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe időbe telt rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe időbe telt rendbe jönni miutàn a pàrotok elhagyott titeket màs ember miatt?

Figyelt kérdés

Vagy simàn csak elhagyott, esetleg meg is csalt.

Mennyi idő utàn jöttetek helyre?(persze, akit megviselt a dolog annak szól a kérdés)

Nem éreztétek magatokat kevésnek vagy az önbizalmatokat nem sértette meg?


2022. dec. 6. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Időbe telt, de óvatosabb lettem. Nagyon sokan telhetetlenek. Az exem az új párjával is elégedetlen, pedig együtt él vele évek óta. Másoknál is ezt látom, hogy mindig kell az impulzus, mindig kell a több. A szemükben aki nem vágyik többre, az igénytelen. Pedig nem, csak képes megnyugodni, és tud örülni az életnek alapból is. Nagyon sokan nem tudnak, és a másikat szekálják.


Ezért vagyok óvatos az új párkapcsolattal, mert nem szeretnék megint egy boldogtalan, telhetetlen személy mellett élni, aki nem tud kb semminek sem igazán örülni, lenyugodni... sőt ha minden meg van, akkor jön rá, hogy boldogtalan, és megint menekül a célokba. Ebből lett elegem.

2022. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jò pár évvel ezelőtt volt egy barátnőm. Azt hittem komoly a dolog, vele képzeltem el a jövőm.

Aztán egyszer csak ghostingolt. Fogalmam sincs miért. Akkor nagyon összetörtem és sokáig magamban kerestem a hibát. Kb 1,5 évig. Nehezen dolgoztam fel. De sikerült továbblépni. Azért kicsit remélem hogy sors egyenlített és a karma működött nála ezért. Azóta gyönyörű párom és családom van. van.

2022. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Másfél óra.
2022. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 év kellett hozzá. 3 hónap befekvős pszichiátria, másfél év bejárós terápia követte.
2022. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus 4-es, nagyon sajnalom, remelem mar jol vagy

En most megyek terapiara

2022. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!