Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valtozhat egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valtozhat egy ember jeleme? 26F

Figyelt kérdés
Én abszolút nem tartom magam jó embernek. A volt kapcsolataimban végig csaltam a többi nőt. Most elhataroztam hogy jó ember leszek. Marcsak azért is mert ha rossz útra tévednek tudom hogy avval rombolnam magam és a magabiztosagom. Ha igazán akarok változni szerintetek lehetséges?
2022. dec. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kutyaból nem lesz szalonna!
2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
lehet változtatni bármikor. Jellem egy tanult, felvett tulajdonság.
2022. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg kéne találni a megfelelő nőt es nem ló nincs szamár is jó alapon lenni. Azokat csalják csak.
2022. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Mennyire valtozhat egy ember jelleme?"

ami azt illeti, elég sokat (biztos te is voltál már úgy, hogy megdöbbentél, mennyire megváltozott egy rég nem látott illető), de általában lassú dolog.

2022. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Kell 1-2 jóóó nagy pofon az élettől, és hidd el nekem, sikerülni fog az. ;)
2022. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!