Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rá venni anyát...

Hogyan tudnám rá venni anyát hogy elengedjen a barátomhoz szilveszterkor? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából nem is lenne muszáj ott aludnom csak az a gond hogy hosszú a haza út, ezért gondoltuk inkább hogy ott maradnák. Ott lenne az apukája is, nem szoktuk amúgy se bezárni az ajtót, nem tudom hogyan mondjam el anyának úgy hogy elengedjen. Nagyon szeretném mostmár hogy ne egyedül szilveszterezzek.Nem nyúlt még "úgy" hozzám, nem is tervezzük. Csak szeretnék vele együtt ünnepelni.

16/l (ő is 16)



2016. dec. 10. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy, menj csak szépen haza.

És hasalj neki a nyelvtannak (ez a maradnák nagyon báncsa a szememet).

2016. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell egyből belém kötnöd :)

Egy szót nem írtam le jól.. Ötös vagyok nyelvtanból :)

Bocsi hogy szilveszterkor nem tanulni akarok :)

Várom a válaszokat még, valaki segítsen :/

2016. dec. 10. 17:46
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy csinálnánk apukája előtt? Még csók sem volt. :)
2016. dec. 10. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
oké, azt simán elhittem, hogy nem szexeltek, de hogy nem csókolóztok?
2016. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem mertem még megcsókolni. Félek hogy elrontom. Ő is próbálkozott vele de inkább elhúzódtam
2016. dec. 10. 18:08
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Miota vagytok egyutt?
2016. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Atya világ, én 17 évesen vesztettem el és még azon is sokan csodálkoznak, hogy késői. De együtt vagytok és se csók se semmi.

Mióta vagytok együtt?


Amúgy ha már a nyelvtannál tartunk akkor a "hogy" előtt mindig vessző.

2016. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Féléve ismerjük egymást és beszélgetünk, de csak november elején jöttünk össze, mert akkor találkoztunk először. Nyelvtan nácik kíméljenek már :)
2016. dec. 10. 18:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiúd apukáját nem zavarná a dolog? Ha nem, jó lenne ha ő maga beszélne anyuddal hogy figyelni fog rátok. Egy szülőt egy másik szülő könnyebben meggyőz mint egy kamasz.
2016. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már amúgy is tervben van.Majd szólok neki.Várok még ötleteket :D
2016. dec. 10. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!