Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek közvetlen lenni az...

Nem merek közvetlen lenni az ellenkező nemmel, nehogy félreértsék és közeledésnek vegyék?

Figyelt kérdés
Tini koromban volt egy traumának mondható eset, amikor egy osztálytárssal barátok voltunk, hülyéskedtünk, nevetgéltünk, aztán idővel elkezdtek azzal cukkolni a többiek, hogy nekem tetszik. Azért érintett rosszul, mert valamilyen szinten csak kedvességből voltam vele annyira rendes és megrémített, hogy ennyire félreértették a viselkedésemet. Azóta kifejezetten távolságtartó vagyok, még olyannal is, aki nagyon is tetszik. Nem tudom, hogy lehetne ezt megszűntetni?

2023. jan. 3. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Az se mindegy nő vagy vagy férfi.
2023. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Na és!

Csak barátok voltatok. Gondolom 100 másik okkal cukkoltak az osztálytársaid, ha mindet felvenné az ember élni sem tudna. Ha már felnőtt vagy nem lesz ilyen, ha meg igen, akkor helyre tudod tenni.

2023. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
elkezdi trauma xDDD kva nagy trauma
2023. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Aki nem akar tőled semmit, nincs hátsó szándéka, az nem fogja félreérteni. Amit meg mások gondolnak, az teljesen mindegy. A törődés nem csak a szerelmed iránt nyilvánulhat meg, barátok között is van meghittség, ahogy egy szülő és a gyereke között is, mégsincs benne még az az összetevő, ami a szerelemhez kell. Egy párkapcsolat három pillérre épül: elköteleződés, intimitás és szenvedély. Ha ez utóbbi nincs meg, abba nem kell semmit belelátni.


Aki pedig tetszik, afelé bátran mutasd ki az érzelmeidet, úgy hamar kiderül, hogy feleslegesen sóvárogsz-e utánuk vagy sem. Lehet, hogy elutasítanak, de nem szokás emiatt kinevetni a másikat, azt meg észre fogod venni, ha nem éreznek hasonlóan.

2023. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
És még mindig megtudhatsz másokról valamit, átértékelheted a kapcsolataidat, mert nem minden arany, ami fénylik, de ez csak út közben derül ki.
2023. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitsz a mások felé és magadba zárkózol, egyedül maradsz.
2023. jan. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Jobban érdekel, hogy mit mondanak mások, mint az, hogy felvállald az érzéseidet? Így életed végéig egyedül fogsz maradni (gondolom te vagy a pasi), mert egy lány sem akar bunkó pasit. Ha tetszik a csaj, akkor légy vele kedves, megértő, találj ki valami menő ötletet: tehát ne expliciten hívd el randira, hanem kösd valami programhoz, aminek hasznát venné vagy aminek örülne. A többi pedig már jön magától.
2023. jan. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De akkor minek nevetgélsz meg vihogsz valakivel, ha nem tetszik? Én sem értem 🤔
2023. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!