Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek már megtörtént ez a...

Veletek már megtörtént ez a szomorú eset?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UaDHaX1oWCc

Az alábbi videóban látható eset férfi oldalról. Velem többször is megtörtént, és például amikor segíteni mertem például fekvenyomásnál, elküldtek a fenébe mondván, hogy lenézem a női nemet. Miért? Azért, mert szemmel láthatóan nem bírta felnyomni a súlyt és ott szenvedett? Férfinak is segítettem már, szóval lenézem a férfiakat is?


Nektek nincs elegetek sokszor a nők túlreagálásából?



2023. jan. 27. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%

"Ha netán nem kellett volna segíteni, akkor sem kéne bunkónak lenni. Értelmesen is lehet mondani, hogy nem kellett a segítség."


Igen.Csak ugye aki segíteni szeretne,az nem tudhatja,hogy egy pszichésen sérült nővel van épp dolga,akit bántalmaztak más férfiak,és emiatt így reagál.Találkoztam már idegbeteg nővel konditeremben,aki épp összeveszett a barátjával,és miközben összevissza több gépen edzett egyszerre,én is szerettem volna hozzájutni az egyikhez,mert nekem sem ingyen volt a belépő,kérdezte,akkor én most ezen a gépen vagyok? Mondom igen,akkor ezen.Erre hangosan elkezdett káromkodni,mire idepattant hozzám a barátja,és veréssel fenyegetőzött,mielőtt legalább tisztázhattuk volna a témát.Ez ugyan kicsit más szitu volt,de én ezért sem kérek senkiből konditeremben,segíteni sem segítek csak akkor ha megkérnek rá,vagy látom,hogy konkrétan bajban van,balesetet szenvedett.Edzeni megyek le,kikapcsolni az agyam.Ettől függetlenül becsülendő a segítőkészséged,ez jó dolog.

2023. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!