Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet elfogadni ezt?

Hogyan lehet elfogadni ezt?

Figyelt kérdés
Rengeteget szomorkodom amiatt,hogy valójában mennyire nem törődnek velem az emberek,és valójában sosem engem akarnak,mindig én maradok egyedül . Sokan nem szeretnek engem,én mégis arra vágyom hogy több kapcsolódást kaphassak,de tudom hogy nem fog megtörténni. Hogyan lehet azt elfogadni,hogy nem igazán közelednek hozzád az emberek ?

2023. jan. 28. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sablonos demagóg beszéd, de el kell foglalnod magad mással. Vagy keress hozzád hasonló embereket.
2023. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet kemény!
2023. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fog ez így maradni. Csak akkor, ha nem teszel érte, hogy valakikkel kialakíts szorosabb kapcsolatokat/viszonyt.
2023. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak klikkek altalaba. A hasonlo erdeklodesuek jobban kijonnek egymassal altalaba. Pl kockak, gyurosok, narkosok. Ha kozejuk kerul mondjuk egy hegedumuvesz akkor o valszeg ki fog logni. Egy suliba mondjuk az ugy szivas, de utanna ugyis a maga fajtakkal haverkodik akik ertekelik meg kedvelik 🤷
2023. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Ez se feltétlen igaz, én gimi és egyetem alatt, valamint még egyetem után is aktívan tettem érte hogy legyenek barátaim, legyen párom, ennek az lett az eredménye, hogy még azokkal is ledózeroltam (akaratomon kívül) a kapcsolatomat akikkel addig jó vagy legalább semleges volt.

Vannak emberek akiknek semmi se jön össze, hiába próbálkoznak.

2023. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában a lehúzós embereket sehol se kedvelik, akik csak kapni szeretnek, de adni nem.
2023. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk változtass, ha több elfogadásra vágysz.

Ha mindenki elfordul tőled, akkor benned van a hiba. Keresd meg, javítsd ki, lépj tovább.

2023. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!