Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magas vagyok, de nagyon nem...

Magas vagyok, de nagyon nem érzel jól magam. Hogy tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hetekben volt két randim,és mindkétszer én voltam a magasabb. 183 centi vagyok. Nem csak párkeresésnél zavar,hanem a baráti körömben is én vagyok a legmagasabb,még a családban is.

Nagyon zavar, szorongok miatta és utálom magam..

Mit tudnék tenni hogy megszeressem magamat? :(


20/L



#Égimeszelővagyoksegítsetek
2019. máj. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
görnyedj
2019. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Kezdj el valamit sportolni versenyszerűen. Nálunk küzdősporton van egy veled hasonló magasságú 16-17 éves lány. Nagy hasznára válik a magassága, főleg hogy a magassága miatt nagyobb súlycsoportban van, és általában mindig teltebb, dundibb lányokat kap ki ellenfélnek. És szinte 10-ből 10-szer ő nyer, a magasságának, vékonyságának és hosszú karjainak köszönhetően.

Sportban nem közösítenek ki ha magas vagy, mert előny. Ha küzdősportot nem is komálod, mehetsz kézilabdára vagy kosárra is simán.

Itt tudsz ismerkedni, új barátokat szerezni. Ha ökölvívásra mész például, ott meg bőven akad ellenkező nemű is, akikkel szintén ismerkedhetsz.

2019. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ökölvivás tetszik,köszi :)
2019. máj. 12. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Azért 183 centi feletti pasikat nem olyan nehéz találni. Hordj mindig lapos cipőt, a tűsarkú amúgy is egy lábfej-satu, szóval nem vesztesz sokat. Baráti körben pedig gondolom, le szoktatok ülni, vagy a strandon heverésztek, ott nem látszik a magasság. Lefelé fésült frizurával is tudsz csalni 2-3 centit. :)
2019. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"volt két randim,és mindkétszer én voltam a magasabb"


Ha ennyire felszínes és sekélyes lennék, akkor én sem érezném jól magam a bőrömben.

2019. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!