Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt a gyakorin érzékeny...

Vannak itt a gyakorin érzékeny, törődő nők?

Figyelt kérdés

Csak mert a válaszokból az derül ki számomra, hogy nem, nincsenek.


Szerintetek?


2023. febr. 10. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, vannak
Nem, nincsenek
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, én itt mindenkinek törődök a traumáival, lelkével, de kiderül, hogy senki nem problémafókuszú, csak panaszkodó. Nyolcmillió megoldást ajanlottam már, de ha az ember nem tart ott, nem lesz jobb a helyzete. De kérdés, hogy miért innen várod a törődést? Hogy törődjön veled valaki, aki nem ismer?
2023. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Érzékenynek nem mondanám magam, törődőnek viszont annál inkább.


Viszont birka az, aki tisztelettel fordul afelé, aki nem tiszteli őt. Én csak akkor vagyok "törődő" és segítőkész, ha tudom, hogy a kérdés őszinte, és nem frusztrációból született. Sajnos itt viszont rengeteg kérdés születik frusztrációból, és rosszindulatból, az ilyen embereket pedig nem valami dicső lelki erény pátyolgatni.


Sem én, és szerintem a többi itteni nő sem azért járkál fel erre az oldalra, hogy csakis és kizárólag trollokat küldjünk el az anyjukba. Attól, hogy te olyan kérdéseket írsz ki, vagy olyan kérdésekre kattintasz főleg, amik negatív reakciót váltanak ki a nőkből, nem jelenti, hogy CSAK negatív módon válaszolgatunk ezen a fórumon. Nekem itt volt egy csomó jó élményem, jókat beszélgettem, de gondolom te csak akkor találkozol a válaszaimmal amikor egy incelnek írtam, hogy ne nyafogjon. De megint: ez nem azért van, mert nem tudok jófej és kedves lenni, hanem azért, mert téged vonzanak be az ilyen "miértfelszínesgolddiggerazösszesnő" típusú kérdések.

2023. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a törődés szótól összeszorul a gyomrom, mert az jut eszembe, hogy a férfi az anyukáját keresi bennem, és ő csak tespedni akar a kapcsolatban.
2023. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3: nem keresek nőket sem itt, sem más oldalon.


Egyszerűen csak elképzelhetetlennek tartom a válaszok nagy százalékáról hogy igazi nők írták volna, egészséges lélekkel. A fiatal lányokat meg inkább most nem sorolnám a nők kategóriájába. Tisztelet a ritka kivételnek.

2023. febr. 10. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ja szerinted egy nőnek üngyöm-büngyömöznie kéne, mert anyád is azt csinálja?
2023. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk úgy, hogy tudok az lenni, de érdemes nem az első mondattal elvenni a kedvem tőle.
2023. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
24%
Nem értem kérdező, miért olyan hihetetlen, miért kételkedsz abban, hogy a válaszoló nők valóban nők? Mitől tűnnek nem nőnek és inkább férfinak? Ennyi erővel mi nők is kételkedhetnénk bennetek férfiakban, hogy vajon igazából is férfiak vagytok-e,... Én is nő vagyok valójában is, ráadásul nem csak érzékeny és törődő, hanem nagyon szókimondó is. Persze csak azzal törődök, akit már legalább minimális szinten ismerek és ha megérdemli.
2023. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Válaszokból ítélve sok kérdésnél, nem nagyon.

Épp gondoskodnak valakiről, élik az átlagnők világát.

A mindenféle más felfogású, ideológiával, feminizmussal bíró nők meg itt harcolnak ez ellen.

A liberálsznobizmus eljut még máshová is, minekgyerek, az éntestem, hülyeférfiak, stb...

2023. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy valaki gondoskodó, azt jelenti, hogy a szeretteivel kölcsönösen gondoskodnak egymásról. Nem azt, hogy nőgyűlölőkkel cukiskodnak online.
2023. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Darius- ***** válasza:
45%

Nem ismerkedni jarok fel, zaklatni noket levelekkel. Engem nem kell patyolgatni, sot legyen az ellenkezoje, ha barki ugy érzi ezt adna at nemcsak nekem, hanem barki masnak. Adjuk onmagunkat, ez a lényeg és ne tévesszunk meg masokat. Igy ezt nem tekintem problémanak.

Kulonosen nem érdekel a dolog, de bejeloltem a masodikat inkabb. A liberalsznobizmus szerintem is tényezo, férfiak esetében ugyanugy.

2023. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!