Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire átlagos/gyakori, hogy...

Menyire átlagos/gyakori, hogy egy férj érzékenyen törődik a terhes feleségével?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha nem lenne figyelembe véve, hogy terhes vagyok, érzékenyebb stb.
2021. szept. 16. 12:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért, elgépeltem azt, hogy "mennyire"
2021. szept. 16. 12:29
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Én nem hivatkoztam a terhességemre, mint különleges elbánást igénylő állapotra. Mit kellene figyelembe vennie?
2021. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Mit kellene figyelembe vennie? Vagy mi az,hogy nem törődik veled,mit kellene tennie? Növekszik egy baba a hasadban,nem tud vele mit kezdeni.Nem olyan mint egy kis növény amit öntözni kell. :D
2021. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ ki mire gondol a kérdés alatt.

Ha én azt nézem, hogy simán emelem a 2 évesem minden nap, de amióta megint terhes vagyok, brutál medence fájdalmam van, ezért a férjem ott segít ahol tud, akkor igen. Főleg ő lépcsőzik vele, és ha ott van mindig ő cipeli. De egyéb dolgokba nem igénylem, és ugyanúgy csinálok mindent.

2021. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ugyanolyan könnyen kiabálást kezdeményez, megbánt, veszekedésbe hajszol, mintha a stressz nem ártana a babának.
2021. szept. 16. 12:48
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem vártam azt hogy kiszolgáljon vagy ilyesmi. A nagyobbik gyermeket ő cipelte, illetve arra figyelt h pl a bevásárlásnál még csak eszembe se jusson semmit emelni (pl a karton vizet)

De egyébként nem volt velem kedvesebb mint szokott, nem szolgált ki de nem is igényeltem.

2021. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem várom el én sem, hogy kiszolgáljon.
2021. szept. 16. 12:52
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát,ha gyerek vállalás előtt f*szfej volt akkor ne várd,hogy majd gyerekvállalás alatt vagy után változni fog.🙄👏
2021. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
te miért mész bele a vitába, nem gondolsz arra, hogy stressz árt a gyerknek? Amúgy ne szülj bunkónak, és nincs gond.
2021. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
A gyerek nem segit egy szar kapcsolaton kerdezo, sot. Nem ez a megoldas.
2021. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!