Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányoknak gáz egyedül menni...

Lányoknak gáz egyedül menni buliba?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli hétvégén, ahová nincs kivel mennem. Meghívásos zártkörű buliról van szó, ahol látásból mindenki ismer mindenkit, mindig szinte ugyanaz a társaság. Eléggé introvertált típus vagyok, nagyon nehezen barátkozom, de mivel jó buli szokott lenni kär lenne kihagyni. Nagyon gáz ha egyedül mennék és magamba buliznék?

18/L


2023. febr. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Gáznak nem gáz, inkább veszélyes. Ha senkit sem ismersz ott, akkor bajba is kerülhetsz, én inkább ezért nem mennék.
2023. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2023. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Baj nem lenne, mert mindnemi ismer mindenkit. Nem vagyok egy balhés típus, nem emiatt aggódok. Hanem hogy egyedül mennék bulizni.
2023. febr. 26. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a fiúk örülni fognak neked! :-) Szerintem vagány, ha egy lány egyedül elmegy buliba. Nekem tetszene egy ilyen lány. :-)

( 50f )

2023. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha látásból ismersz pár embert, az épp elég. Köszönj rájuk, aztán ennyi.

Az ilyen esteken úgyis mindig lett egy-két új ivócimborám, tökmindegy, hogy egyedül mentem, vagy társasággal, mert ugyebár a társasággal se voltunk összenőve...

Illetve még ilyen 2015-2017 közt minden péntek és szombat este a Deák téren alapoztunk, csomószor odacsapódtak hozzánk random emberek, meg én is voltam úgy, hogy a barátaimnak nem volt kedve menni, én attól még kiültem a Deákra meginni egy sört, a vége az volt, hogy hatalmasat buliztunk egy akkor megismert lengyel lánnyal, akivel mai napig tartjuk a kapcsolatot online :D

2023. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem gáz.
2023. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csajokkal menj le bulizni. És szedj föl egy pasit. Nyúlj föl a seggükbe, azt szeretik.
2023. febr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
veszélyes inkább
2023. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!