Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányoknak,nőknek mindegy...

A lányoknak,nőknek mindegy hogy egy fiú mit dolgozik,mennyit keres és hogy egyedül él vagy a szüleivel?

Figyelt kérdés
Én biztonsági őrként dolgozok,albérletben élek,8 általánosom van és egy szakmám.Valamivel több mint százezer a fizetésem.Ne csüggedjek azért,így is lehet barátnőm?Vagy ha vissza is utasítanak az nem a foglalkozásom és a keresetem miatt lesz?Nem is azért mert nem nézek ki jól?És nem is azért mert albérletben lakok?

2020. nov. 30. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Az a férfi aki keveset keres ugyanúgy találhat barátnőt mint aki sokat
Alacsony fizetés mellett nehéz barátnőt találni
A nőket csak a személyiség érdekli a férfi kinézete és anyagi helyzete nem.
45 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Mivel ennyi pénzből nem tudod elkényeztetni, ami alap elvárás az összesnél, ezért rohadt nehéz.
2020. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én amúgy szeretem amit csinálok.Szeretek őrködni.Jó,a fizetés nem sok,de kajára azért elég.Meg a rezsire.
2020. nov. 30. 15:22
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is épphogy elég az albira+rezsire+kajára a fizum szóval egy lúzer vagyok, így nem kellek senkinek se.
2020. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 én azt gondolom hogy aki el tudja tartani magát az nem lúzer.És mivel te is eltartod magad,te sem vagy lúzer.A nők tisztelhetnek téged,felnézhetnek rád.
2020. nov. 30. 15:26
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

A mi estünkben például nem volt kizáró ok, de csak azért mert láttam rajta, hogy hajt, tele van ambícióval, próbál jobb szakmát és jobb munkahelyet keresni, és folyamatosan minden munka mellett járt tanulni is. Érettségizett, szakmát is szerzett többet is, majd egyetemre ment, és bizony nem 20 éves volt, már majdnem 40 mire diplomázott. Nem problemazott azon hogy ő már "öreg az iskolához", azért dolgozott keményen hogy normálisan tudjunk élni.


Tehát engem pl nem érdekelne mennyi a fizu amíg valahogy eléldegélünk, illetve ha keresnéa lehetőségeket. Viszont az baromira taszító számomra, amikor valaki panaszkodik a fizetése miatt, a munkája miatt, de nem tesz ellene semmit, vagy úgymond belekényelmesedik abba a helyzetbe és meg sem próbál jobb lenni, tanulni és olyan munkát keresni amivel egy bizonyos életszínvonalat megüthetne.

2020. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Azért ne általánosítsunk már könyörgöm..... férfibe és nőbe is akad olyan, aki azért utasítana vissza valakit, mert nem keres jól az adott személy.

Nem tudom, hány éves lehetsz, de nem a foglalkozásod miatt nincsen barátnőd.....

23/N

2020. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Legyél 185 cm magas, izmos, jóképű, laza, vicces, jóillatú, és kicsit bunkó - akkor nem lesz gond csórón se a csajozás.
2020. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#5 én nem panaszkodok elégedett vagyok a 120 ezres fizetésemmel,be tudom osztani, azonkívül szeretem amit csinálok.Van másik szakmám,de abban nem dolgozom,mert azt nem szeretem csinálni ezt még igen.
2020. nov. 30. 15:30
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki ugyanazért fog visszautasítani.
2020. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt értem, és ezzel a fizuval nekem se volt gondom, a páromnak sem. El voltunk belőle, albi rezsi kaja szórakozás bőven volt, én sem panaszkodtak és nem néztem rossz szemmel sosem.


De amint a kapcsolat elér ahhoz a szinthez ahol szóba kerül a családalapítás, ott előjöm az a beszélgetés is, hogy miből lesz eltartva a gyerek. A gyerekhez nem elég a 120 ezres fizu/fő így hát az embernek (nőnek és férfinak is) muszáj olyan jövedelmet teremteni, ahol nem lehet problémaforrás az, hogy beadatjuk a gyereknek a 30 ezres védőoltast vagy sem, mert nincs rá pénz, és inkább költsük azt kajára vagy az elromlott mosógépre. (ezt azért hozom példának mert én pl a hosszútávú kapcsolat híve vagyok, tehát úgy tervezek hogy na ez a pali jó lesz e apának/férjnek..)

Illetve, inkább az ambíció az ami fontos. Ha én töröm magam, nyomom magam előre, tanulok, dolgozok, hogy nekünk mint pár jobb legyen, akkor ezt ugyanúgy elvárom a férfitól is.

2020. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!