Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? 22 éves férfi...

Mi a baj velem? 22 éves férfi vagyok, én hiába kezdeményezek, lányoknál, ők nem nagyon kérdezgetnek. Mintha csak én akarnék ismerkedni. Gondolok itt élő és chates beszélgetésekre is. Mi a baj?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy csak te akarsz ismerkedni.
2017. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az az alapja mindennek nem?
2017. okt. 24. 19:12
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
Nem kölcsönös az érdeklődés. Te akarsz ismerkedni velük, ők veled nem.
2017. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak, sosem lesz barátnőm? Nagynehezen ráveszem maga, hogy próbálkozok, de nem megy., Most akkor? Így még az önbizalmam is csökken.
2017. okt. 24. 19:19
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Ismerős. Megoldás: ne ismerkedj.
2017. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De jó, sokan mondták, hogy magától nem lesznek barátaim, meg barátnőm, Mostmeg azt mondják ne ismerkedjek senkivel.
2017. okt. 24. 19:21
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Ne folytasd az ismerkedést azokkal, akiknél azt látod, hogy nincs meg feléd az érdeklődés. Menj tovább, keress mást, előbb-utóbb találsz olyat, akivel meglesz a kölcsönösség. Velem sem szeret mindenki beszélgetni, és? Nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De ez már a sokadik ember, aki még csak vissza sem kérdez. Miért ilyen mogorák az emberek?. :(
2017. okt. 24. 19:23
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Akkor vizsgáld felül azt, hogy hol és hogyan próbálkozol, gondold át, te milyen ember vagy, és hogy az, aki te vagy, passzolsz-e azokhoz, akiknél próbálkozol.
2017. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Ezt fogod tapasztalni a neten. Ezért ne ismerkedj. Nem lesz barátnőd... Valóban, és? Néha áldozatokat kell hozni, hogy ne érezd magad szarul.

Ha folyamatosan az elkényeztetett libákra hajtasz, akiknek 50 másik pasi udvarol és barátzónába próbál tenni, akkor csak rosszabb lesz. Ideges leszel, utálni fogod a nőket, stresszesebb leszel.

Régen én is ismerkedtem a neten, és egy sem volt komplett csaj a netről kb. Ha volt is nem a közelemben lakott.

Nincs értelme a saját agyad húzni.

2017. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!