Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy valaki még 26-27 évesen is minden hétvégén bulizik?

Figyelt kérdés
ilyen egész éjszakán át reggelig tartó táncos bulira gondolok, nem sima baráti iszogatása
2023. márc. 5. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Normális.
2023. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
68%
Persze, teljesen normális.
2023. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Már miért ne lenne normális? Vagy a te (gondolom, kb. 16 éves) perspektívádból nézve egy 26 évesnek már halógödröt kéne választania?
2023. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Az én ismerőseim között elég el terjedt, de egyiknek sincs családja-gyereke stb, sőt a legtöbb drogozik és iszik is együtt…egyikkel sem szeretek hosszú távon lenni, én őket nem tartom normálisnak , de egyáltalán mi az a mai világban..
2023. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális méng a 40-45is nem hogy 26.
2023. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, normális. Az ő dolga.
2023. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Budapesten altalanos,h meg a csalados nok vagy ferfiak is elmennek a barataikkal vagy egyedul zenes tancos szorakozohelyre bulizni meg 50-60 evesen is. Itt nincsenek lepusztulva meg elhizva az emberek.


Nem kotelezo alkoholt inni vagy drogozni bulizashoz.


Ha gyerekem lesz,akkor is el fogok menni bulizni.

2023. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Normális. Mindenki azt csinál, amit akar, amire neki (lelkileg) épp szüksége van. Egy hónapja szakítottam a vőlegényemmel, elhiheted, hogy nem fogok itthon ülni és emészteni magam a szép emlékeinken, különben 2 héten belül annyira depressziós leszek, hogy a munkámat és az alap kötelességeimet sem leszek képes ellátni (been there, done that). Úgy igen, felvettem a kapcsolatot a régi ismerőseimmel, évfolyamtársaimmal, megyek céges bulikra, baráti összejövetelekre, házibulikra, megismerek új embereket és felveszem a fonalat a régiekkel, mert úgy érzem, épp erre van szükségem ahhoz, hogy továbblépjek.


26n

2023. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen
2023. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!