Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak úgy kíváncsiságból...

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy valaki miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt nő/lány vagyok és velem egykorú lányokkal és idősebb férfiakkal tapasztaltam azt az orvosi rendelőtől az egyetemi előadáson át számtalan élethelyzetben, hogy ahogy leülnek mellém utána többször is direkt rám néznek. Először periférikusan érzékelem, de idővel mindig odanézek, hogy kérdezni akarnak vagy egyáltalán szeretnének-e valamit, de olyankor elnéznek, majd idővel folytatják. Nem vagyok cukorból, rám lehet nézni, hozzám is lehet szólni, de nem látom értelmét ennek az értelmetlen nézésnek. Miért csinálják ezt idegen emberek?

2023. márc. 10. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 válaszadó szépen leírta.


Én is rühellem, de tök természetes. Akaratomon kívül arra pillantok, ahol mozgás van, pl. ha jön valaki a terembe vagy miközben felnézek megnézem aki ott ül, de ha ott épp egy "szobanövény" lenne, azt is ugyanúgy megnézném...:D Más az, hogy nem bámulok senkit, sőt nekem kellemetlen, ha észreveszik, hogy néztem és gyorsan elnézek, viszont egy csomószor ellenkező esetben, marad a szemkontaktus, szóval ha néznek es rájuk nézek bámulnak tovább. Na szerintem annál nagyobb tirpákság nincs.

2023. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%

Ja hogy neked csak az a hasznos válasz, aki azt írja, hogy azért néznek rád mert biztos nagyon szép vagy? :D

És ha valaki azt írná, hogy biztos azért néznek meg, mert csúnya vagy? Azt gondolom lepontoznád, mert azt várod, hogy azt írják, szép vagy :D

2023. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, de hogy ne menjen kárba ez a sok felesleges sorod, kapsz egy pirosat. Tessék.
2023. márc. 10. 18:08
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Azért következtetnek erre az itteniek mert mostanság van 1-2 csaj aki mindig ilyen egoboostoló kérdést ír ki csak azért, hogy mindenki azt írja neki “biztosan nagyon szép vagy azért”.

Ha valaki leül mellém valahol és mondjuk épp írok telefonon nem nézek rá, hogy mégis kiaz akkor utánna én is csak a szemem sarkából rápillantok, hogy mégis milyen teremtmény lehet.

De igen, az is lehet, hogy ténylegesen egy vonzó csajszi vagy és azért nézegetnek. Ha csaj csinálja akkor meg lehet tetszik neki a fülbevalód, piercinged (azt még én is megnézem néha) vagy éppen a hajad.

2023. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%
Azért néznek mert gyönyörű vagy! Tessék.
2023. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező nem véletlenül tette fel a kérdését.. Nos, olyan válaszokat vár nyilván, ami növelheti a valószínűsíthetően egyébként is nagy egóját.. Tehát szíveskedjen mindenki olyanokat írni, hogy "lehengerlően csodaszép vagy", jó nő vagy" stb. Ettől talán megnyugszik..
2023. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy büdös vagy. Vagy retkes a füled.
2023. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bunkó paraszt. Csak ennyit írok. Akinek inge, majd magára veszi. :)
2023. ápr. 10. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!