Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kollégiumban mennyire elítélen...

Kollégiumban mennyire elítélendő a (majdnem) meztelen alvás, lányként?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdem az egyetemet és a kolit. Képtelen vagyok ruhában aludni. Ha nem lesz fűtés, inkább 3 takarót viszek, de utálom ha érzem magamon a ruhát, azt, hogy gyűrődik. Csak egy bugyit tudok elviselni, az mindig van rajtam éjszaka.

A többiek kinézhetnek ilyen miatt? Ha pólóban megyek ágyba és ott leveszem.


2023. márc. 11. 07:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
12%
Mmm.
2023. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem gond, de ügyelj arra, hogy a kanos kisfiúk ezt meg ne tudják, mert lehet egyszer arra eszmélsz, hogy a Facebook-on egy éjjel álmodban megörökített fotó terjeng rólad a hírfolyamban.
2023. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Egy biztos, nem leszel népszerü, ha ennyire nem vagy képes normálisan viselkedni, akkor menj albérletbe.
2023. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

#2 még jó, hogy lányok lesznek a szobatársaim


#3 az emberek igen nagy %-a meztelenül alszik. És igazából nem is mutogatnám magam, mert bugyi az van rajtam felsőtest meg takaró alatt.

2023. márc. 11. 08:04
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Akkor sürgősen kezdd el szoktatni magad a pizsama/hálóruha, de legalább egy top viseléséhez. Vagy albérlet. Nem hinném, hogy a majdani szobatársaid nagy örömmel vennék a "szokásodat". Otthon azt csinálsz, amit akarsz. De az együttélésnek bizony az egyik alapfeltétele a kompromisszum, alkalmazkodás.
2023. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Hátöhm... Le lehet szavazni, de engem lányként is zavar a meztelenkedés (és igen, a pucér felsőtest egy lánynál annak számít). Talán úgy tudnám ezt megfogalmazni, hogy az privát dolog, én sem mutogatom, csak a páromnak (már ha lenne), ahogy valaki szexuális életének szaftos részleteit sem akarom meghallgatni, mert szintén privát dolog. Amúgy próbáltál már selyem vagy szatén hálóinget? Nekem van egy, és pont azért szeretem, mert olyan érzés mintha rajtad se lenne. Egy próbát megér szerintem, hátha megoldja a problémádat.
2023. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sokan alszanak meztelenül, de nem egy koliban, hanem otthon egyedül vagy a párjukkal.
2023. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%
Véleményt kértél, erre elkezdesz vitatkozni azzal, akinek más véleménye van. Mit szeretnél a kérdéseddel?
2023. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyet értek az előttem lévőekkel.

Ha még a fiúk azt mondják, hogy csak boxer, még talán megérti az ember, de azt sem nézik szerintem jó szemmel egymás között.

Lányként viszont illik, hogy valamit felvegyél ilyen szituációban.

Vannak nagyon jó, légáteresztős felsők, rövidnadrágok, amik tökéletesek lesznek pizsamának, hamar megfogod szokni.

2023. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Lennél a szobatársam?
2023. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!