Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Addig vagy fiatal, ameddig a...

Addig vagy fiatal, ameddig a saját korosztályoddal első látásra tegeződsz. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem? Ha igen, akkor kb hol van most ez a korhatár? (Tippre valahol 25 és 45 között lehet.) Tekintsük el most az olyan helyzetektől, ahol sokak szerint még most is "magázódni illik", pl hivatalában, és gondoljunk most olyan átlagos, hétköznapi helyzetekre, mint pl amikor egy ismeretlen városban megkérdezünk valakit az utcán, hogy merre van az XY utca.

2023. márc. 18. 09:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Van benne igazság, de ahogy az egyik válaszoló is írta, Magyarországon egy elég elmaradott ország rengeteg, begyöpösödött, frusztrált emberrel.

30 feletti férfi vagyok, de jóval kevesebbnek nézek ki, szinte mindenhol tegeznek. Még fogorvosnál is tegeződésre váltottak az asszisztensek.

Az ilyen „huszonévesen tegezem a korombelieket”, „először mindenkit tegezek” dolgok szerintem inkább nevetségesek. Most elképzelem, hogy mondjuk mikor először mentem volna be szemben lévő boltba, és magáztam volna a szőke 20-on éves eladót, kb. kiröhögtettem volna magam. A fiatalos 40 körüli aldis pénztárosokkal is tegeződöm.

2023. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Ez bullshit. Hivatalos ugyben, helyen 19 evesen is magazodas a civilizalt, vannak, akik otvenesen is tegezodnek egy blueskoncerten, es vannak, akik magazodva fiatalosak vagy fiatalok.
2023. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Engem az idegesít, mikor diák, vagy 30 körüli pl a pénztáros, és jön egy 40es, v idősebb vevő, aki sziát köszön. Szerintem ilyenkor nem illik jó napot- tal köszönni, és bénának tartom.

2023. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeretem a magázódást, mert rettenetesen mesterkélt és vissza lehet élni vele, például magasabb beosztásban...

Ha fiatalok tegeznek, az teljesen megszokott, náluk már kezd kikopni a magázás.De amikor egy láthatóan idősebb 60+ férfi letegez mint egy ovis fruskát, ha még a stílus olyan hozzá, hát annak nem örülök.


49/n

2023. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebben lehet valami.



30 vagyok, egyre több helyen magáznak és én is összezavarodok, illetve sokszor biztosabbnak érzem magázni a korosztályomat.

2023. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%
Abban a korban teszed fel ezt a kérdést, amikor kábé korra és nemre való tekintet nélkül első látásra mindenki mindenkit tegez lassan?
2023. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 tothp ***** válasza:
87%

26. Hát pont ezért. :-)

50 vagyok. Engem is zavar, ha egy étteremben az ismeretlen pincér (mert sose jártam még ott) letegez.

2023. okt. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!