Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legcikibb dolog ami...

Mi volt a legcikibb dolog ami veletek történt valaha?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátom megnősült. Találkoztunk a temlom előtt, és mosolyogva, viccesen mondtam neki, hogy "részvétem".


Később kiderült, hogy az előtte való napon meghalt az apja, s nem akarták elhalasztani az esküvőt.

2023. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt egy pasas, a nővéremen keresztül ismertem meg. Tök jól elvoltunk, nem randin voltunk, hanem csak hazavitt valahonnan, nagyon késő volt már és messze is volt. Tehát autóval hazavitt és megkérdezte, mikor megérkeztünk, hogy meg adom e a számom. Nem tudom milyen fejet vaghattam, mert aztán gyorsan megkérdezte, hogy vagy kérjem el a noveredtol. Én meg mondtam neki, hogy igen, majd kiszálltam, elkoszontem , és racsaptam az ajtót.

Akkor ott le se esett, csak évekkel később, hogy mekkora bunkó voltam és milyen verciki ez. Pedig tetszett meg minden. Mentségemre szól talán, hogy én épp 18 voltam, nem voltam ezekben a dolgokban tapasztalt, ő már majdnem 30, teljesen zavarban voltam. Aztán nem is értem miért volt később rideg velem...

2023. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

12 évesen tetszett egy srác. Heti 1-2-szer találkoztam vele. Minden ilyen találkozásnál elég cikin viselkedtem, de egyszer véletlen kicsúszott a számon, hogy bejön.


Mostmár röhögök ezen a hülyeségen, akkor viszont elég ciki volt.

2023. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# nem az :) orulne, ha valakinek bejon.
2023. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!