Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Győri egyetemre készülök,...

Győri egyetemre készülök, kollégiummal/barátkozással kapcsolatban mennyire van egyszerű helyzetem?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leszögezném hogy Győrbe tervezek menni Mérnökinformatikára.


Alapvetően albérletbe tervezek menni (egyrészt mivel kicsi az esélye hogy felvesznek szociális pontok hiánya miatt mivel átlagba véve jó az anyagi helyzetünk és nincs is 2 testvérem… illetve mivel tanulás szempontjából érzékeny vagyok a környezetemre) de feljött a kollégium kérdése is.


Ha albérletbe megyek akkor barátokra nincs is esélyem? Gólyahétre tervezek menni, de nem tudom hogy albérlet mellett mennyire lesz egyszerű nekem ://


Illetve alapjáraton mennyire egyszerű barátokat szerezni?


Előre is köszi a válaszokat. :)



2023. márc. 26. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudsz majd barátkozni akkor is, ha nem vagy kolis. Igazából rajtad múlik, hogy mennyire nyitsz a szaktársaid felé. Én is erre az egyetemre jártam, csak más szakra, nem voltam kolis, introvertált is vagyok, gólyatáborban sem voltam és úgy mentem oda, hogy senkit nem ismertem. Mégis sikerült már első héten összebarátkozni valakivel, majd kicsit később még pár emberrel jóban lettünk. Persze tettem is érte, igyekeztem direkt beszélgetést kezdeményezni szimpatikusnak tűnő emberekkel, de a közös órák miatt ez nem volt nehéz, sok téma adja magát és van is rá lehetőség. Ha valaki nálam szociálisabb, annak mégkönnyebb dolga van.
2023. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan mint mindenhol máshol. Lesz lehetőséged bőven ismerkedni, de hogy azokból milyen mély kapcsolat lesz, azt lehetetlen megmondani.


Barátságokat kötni mindenhol kemény meló, ismerősöket, haverokat könnyedén fogsz tudni.

2023. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!