Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez tényleg akkora probléma...

Ez tényleg akkora probléma manapság? Miért ilyen gonoszok az emberek?

Figyelt kérdés

Nos nagyon vegyes a vélemény erről ,de tényleg akkora probléma ,ha egy magyar lány cigány fiúval jön össze és boldogok?


Ismerősöm (egyik barátnőm) van ilyen helyzetben még a családja sem nézi ezt jó szemmel..


Miért baj ez? Kérdeztük azt aki beszólt nekik ez miatt, hogy mégis miért baj az neki,hogy cigány a srác? Nem tudta megmagyarázni csak annyit mondott szerinte ez gáz.

Szerinetek az?

Meg ez nem rasszizmus?



2023. márc. 27. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyerekével cseszne ki
2023. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van így, sok a rossz tapasztalat. Annyi mindenkivel összejöhetett volna, de pont egy cigányt kellett választani, hát nem lesz egyszerű az élete.
2023. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a srác normális nem is néz ki cigánynak max a haja ,hogy fekete színű a bőre sem barna és nem is beszél cigányul.

Viselkedése sem olyan.

2023. márc. 27. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na majd a csaladja csicskaja leszel.
2023. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy van,aki alapból rasszista,de másnál meg lehet,hogy nem ez az ok.Leírom a saját történetemet,férfiként:Tizenévesen összejöttem egy roma lánnyal.Nem volt vele probléma,tényleg.Boldogok voltunk,szerettük egymást.Anyám óva intett tőle.És nem vele volt baja,hanem a családjával.Elmesélte,hogy ő ugyanebben a cipőben járt fiatalon,csak roma fiúval.Aztán megverték,csak mert Magyar volt.Nem igazán vettem komolyan az intelmeit,nagy volt a szerelem.De sajnos igaza lett.A rokonsága többször inzultált,olyannyira,hogy egyszer egy nagy verekedés lett belőle.Soha,még csak csúnyán sem néztem rájuk,és semmiféle rasszista indíttatásom nem volt.Nem illettem a családi képbe,és náluk ez volt a konfliktuskezelés.Utána már csak titokban találkoztunk,de gondolhatod,nem sok jövőnk volt,szakítottunk is.
2023. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor magyarnő cigány palival házasodik általában válás a vége, még pedig azért ,mert az adott nő nem képes elsajátítani és használni a kultúrájukat legyen az (öltözködés,viselkedés,gyermekvállalás.). Én kifejezetten útálom a fajtájukat ezért kerüljük őket.
2023. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más a kultúrájuk, a mentalitásuk. Ritka, hogy sikeres az ilyen házasság. Ők diktálnak. Lásd, Szabó Zsófit hiába intette az anyja, aki később is nehezen fogadta a komaságot, végül Zsófinak is roma lagzija volt. De a házasságuk nem működött, mert két külön világ. A férje nem viselte, hogy Zsófi önálló, nem ragad le a fakanálnál, nem áll haptákban. El is váltak.

Mint ahogy LL Junior is a lánya anyjától, Körtvélyessy Kingától. Ott is ugyanaz volt a probléma: az asszony szerepe a családon belül.

2023. máj. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!