Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Skizofrén ember vezethet autót?

Skizofrén ember vezethet autót?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sulimban volt egy ilyen fogyimogyi gyerek, nem skizó volt, de kb így kicsöngetés után még ott ült a padba és meredt maga elé, úgy kellett a tanárnak utolsóként kitessékelni. Na őt láttam később egyszer egy tanuló vezető autóba. Szóval én már semmin nem lepődnék meg.
2023. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól,hogy valakinek skizofrèniát diagnosztizálnak mèg nem veszik el a jogsiját.

Ez a skizofrèia is egy olyan dolog amit az orvosok nem èrtenek ès több kárt okoznak az embernek mint hasznot.

Èn úgy vagyok vele,hogy ha úgy èrzem,hogy túl intenzívek az agyi folyamataim nem vezetek. Ha meg azt èrzem,hogy biztonságos magamra ès másokra is nèzve ha rèszt veszek a közlekedèsbem akkor igen. Minden esetre időszakonkènt lemondok a vezetèsről 1.mert teher,hogy mèg oda is kell figyelni 2. mert nem èrzem biztonságosnak olyankor.

Mindenki máskèpp működik,saját felelőssège van a dologban.

2023. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha beveszi mindig a gyógyszerét,és rendben van,akkor miért ne vezethetne?
2023. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. ápr. 3. 15:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 3. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!