Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha kiközösítenek...

Mit csináljak ha kiközösítenek, és elítélnek az állatol iránti érdeklődésem miatt?

Figyelt kérdés
Osztályban csak ezért utálnak engem, szüleimnek még nem mertem elmondani.

2023. ápr. 3. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Keress olyan társaságot, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, mint Te.
2023. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is kiközösítettek, lovas voltam /vagyok és imádtam mindenféle állatot (kutyám, tengerimalacom volt akkoriban). De valószínűleg amúgy nem ez volt a fő ok, nem igen tudtak velem mit kezdeni, elég zárkózott voltam, nehezen baratkoztam. Próbálj meg olyan osztálytársákkal/évfolyamtársakkal barátkozni, akik hasonló dolgok iránt érdeklődnek, mint te. Ne félj kilepni kicsit a megszokott, kényelmes világodból. Ne foglalkozz azokkal akik bántanak, főleg ne vágj vissza nekik bántó beszólásokkal. Beszélgess pár szimpatikus emberrel, próbáld meg egy kicsit lazábbra venni magad. Fel a fejjel, meg fog oldódni a problémád!

Viszont ha nagyon durván bántanak, nagyon rosszul érzed magad, akkor beszélj a szüleiddel és biztosan segíteni fognak megoldani a problémát

2023. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
animal sex?
2023. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mármint azért utálnak mert szereted az állatokat? Ez így nem túl hihető.Lehet túl naiv vagyok de az emberek nagyrésze azért szereti őket .
2023. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az segít, ha más zárkózott emberekkel barátkozol, akkor neked is és nekik is jobb, és már nem fáj annyira a kiközösítés, piszkálódás.
2023. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ez ugrott be, hogy biztos azért közösítenek ki,mert szereted az állatokat? Ezt az osztálytársaid mondták?
2023. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én szeretem és nagyon becsülöm az állatokat, még pókot, bogarat is. Engem se kedveltek,de bevallom furcsa voltam mindig is.

Esetleg lehet a furcsa, szokatlan vagy, és lehet néhány ember számára kissé irritáló vagy MINT ÉN.

Nem hinném hogy azzal lenne a gond hogy érdekelnek téged az állatok. Engem senki nem kedvelt, a bezárkózott, szorongós természetem miatt, hisz nem mentem sose sehova, nem segítettem semmibe soha az osztályba, és igazából én se tudom miért. Nagyon szorongok még itthon is.

Azt ajánlom szüleid mindenképp tudjanak erről, beszélgess velük erről a témáról, estleg ha veled lenne a gond találjátok meg a problémát, és ha úgy érzed a hogy a téged ért bántások kikészítettek, akkor forduljatok szakemberhez aki segít hogy túl tedd magad ezen. Hidd el nem ciki ha mondjuk pszihológushoz jársz én is fogok menni, hisz nekem nagyon sok bajom van lelkileg, és mindenhogy, főleg a piszkálódások miatt.

Ui: Sok szerencsét, és remélem hamarosan megszűnik majd a problémád. :)

Legyél bátor. :)

2023. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!