Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyelnek velem barátkozni...

Szégyelnek velem barátkozni az emberek,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,szörnyen magányos vagyok . Azt vettem észre hogy hiába akarnak barátkozni akarkivel ,senki sem akar közel kerulni hozzám . Úgy gondolom hogy ez azért van ,mert gaznak,egy igazi szégyenteljes embernek gondolnak engem ,akivel még mutatkozni sem akarnak. Ezt abból vettem észre hogy valójában teljesen másképp viselkednek velem az emberek ha esetleg négyszemközt vagyunk ,mint amikor társaságban. Van hogy én köszönök ,és az emberek vissza se köszönnek amikor másokkal vannak ,csak akkor amikor egyedül . Kérlek ne mondjátok azt hogy ezt csak bekepzelem,mert ez nem így van . Mit tehetnék hogy ezt a címkét lemossam magamról, vagy szerintetek itt mi a megoldás? Nem tudom figyelnem kívül hagyni ,mert nagyon nagyon egyedül érzem magam ,és rettenetesen rosszul esik amikor így viselkednek velem . Mit tehetnék,hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Van esetleg olyan ember aki ugyanezt érzi?legalább ne érezzem ennyire egyedül magam ezzel a problémával.

2023. ápr. 4. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nagyon sokat törődöm magammal ,egyáltalán nem vagyok büdös szerintem ,odafigyelek magamra😊
2023. ápr. 7. 14:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl kedves,segítőkész?
2023. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát, én egy sorstársad vagyok azaz voltam , 15 évesen levittem egy lányt a földre és ott ütöttem. ő előtte azt mondta kevesebb vagyok mint a többiek legyek egy becsületes takarító mert csak az lehetek. most már 28 éves vagyok, van diplomám 2 nyelvvizsgám ,jogsim autóm de úgy érzem a könyvtárosság is túl kis presztízs nekem. szeretnék feljebb lépni.

lényeg hogy idővel megjött az önbizalmam, igaz, későn de legalább 27 évesen megtörtént. ekkor lett meg a jogsim.

# amúgy az utolsónál a pont.

nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!