Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek apám barátnőjével?

Mit kezdjek apám barátnőjével?

Figyelt kérdés
Édesapám és a barátnője kicsit több mint 3 éve vannak együtt eleinte csak felmentünk hozzá vagy a barátnője jött le hozzánk, egész jó kapcsolatba lettünk a barátnőjével kicsit olyan volt számomra mint egy testvér figura ezért sok mindenről tudtunk beszélgetni adott tanácsokat. De az elmúlt pár hónapban eléggé megváltozott úgy döntöttek hogy mi hárman összeköltözünk amivel nem is lenne baj hiszen mindneki megérdemli a boldogságot de valamiért elkapott engem egy rossz érzés hogy szerintem ez nem fog valami jól kisülni, idővel beigazolódott akárhányszor elmentünk apu barátnőjéhez november óta mindig olyan érzés volt mintha megjátszaná magát és kicsit lekezelő is volt a stílusa, majd újév környékén elkezdett néha kisseb beszólásokat mondani, bele kötött a dolgaimba konkrét már abba is hogy milyen színű a táskám. Beszéltem apukámmal erről úgy volt hogy beszélnek de hirtelen mikor felhoztam neki olyanokat mondott hogy ő egy kedves lány és nagyom hasonlítunk csak adjak neki időt, februárban hozzánk költözött. A stílusa megmaradt de nem foglalkoztam vele próbáltam figyelmen kívűl hagyni de márciusban a betegségem miatt korházba kerültem és nem tudtam suliba menni közel 3 hétig. Ezek után elkezdett iskola kerülőnek hívni és ilyen gúnynevek mondani és apámmal ezen nevetnek. Mondanám hogy egy ártatlan kis vicc vagy vicces de szerintem ez egy kicsit komolyabb téma egyszer itthon maradtam egy napot és elkezdett megint így hívni utána közöltem vele hogy elegem van belőle és megkértem hogy kicsit vegyen vissza a viselkedéséből mert elég rosszul esik ahogy bánik velem. Erre közölte hogy elkényeztetett vagyok, azóta többször is mondta apám hogy hívott így, de mindig csak azt hallom tőle hogy csak viccel meg hogy adjak neki időt, erre már nem tudok mit mondani volt több mint 3 éve és ezt nem fogom sokáig bírni így, de nem akarok semmiféle viszályt vagy háborúzgatást megvannak a magam problémái is, kiköltözni még sajnos nem tudok ahhoz kell még 2 és fél év. Anyukámékhoz se tudok menni. Azt szoktam hogy a barátaimhoz átmegyek meg az unokatestvéremhez amikor ráér de hogy őszinte legyek kezdek belefáradni abba hogy konkrétan menekülök otthonról, ezért szeretnék tanácsot kérni attól akivel esetleg történt hasonló hogy oldotta meg a helyzetet vagy mit lehetne tenni még hàtha abba hagyja?

#család #veszekedés #édesapa #“mostohaanya #apabarátnője
2023. ápr. 12. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És elnézést amiért ilyen hosszúra sikeredett, köszönöm annak aki ír vagy végig olvassa!
2023. ápr. 12. 13:44
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Buktasd le. Kitartással, türelemmel, hosszútűréssel-és magad ostobának, figyelmetlennek való mutatásával. Már ha győzni akarsz, mert az írásodból totál látszik, hogy a nőci mire megy, és elég rafkós+apád életének a sírásója-a valóságban.
2023. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
2+ -az sosem baj, ha a neked felállított csapdába pont az sétál bele, aki neked készítette. Te csak légy türelmes..és okos.
2023. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz te bármit de az a szomorú valóság, hogy a p*ncit a nő szolgáltatja apádnak, és apád neki fog hinni.

Vagy ha el is hiszi amit te mondasz, akkor sem fog semmit csinálni, mert kell neki a p*na. Tudom hogy drasztikusan hangzik, de apádat a tesztoszteron "irányítja", ezért mindent meg fog tenni hogy megtartsa a nőjét, mivel szexhez szüksége van a nőjére (persze nem mondom azt hogy nem szereti a nőt).

Egy nyugodt pillanatában beszélgess el apukáddal a problémáidról, aztán ha nincs változás és nincs hová menned, akkor kénytelen leszel még 2 évig tűrni ezt.

2023. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 12. 17:56
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Te lány vagy, igaz?
2023. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!